WindowsGryFallout

Fallout Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Interplay
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
484

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Klimat
  • Pomysł na fabułę
  • Wolność
Minusy:
  • Dziś gra może nie działać dobrze na każdym komputerze

Fallout rozpoczął legendarną serię postapokaliptycznych gier RPG. Gra pojawiła się w 1997 roku na PC i Mac i z miejsca zyskała uznanie dzięki rozbudowanemu światu gry i możliwości nieliniowego przejścia historii.

 

Gracz wciela się w postać, która urodziła się i wychowała w schronie przeciwatomowym, w którym znaleźli się jego przodkowie. Kolejne pokolenia mieszkały w schronach, ale część osób wyszła już na powierzchnię, gdzie znajdują się różnego rodzaju potwory. Główny bohater opuszcza Kryptę 13, w której doszło do awarii chipa odpowiedzialnego za czyszczenie wody. Gracz wyrusza na powierzchnię w poszukiwaniu tej części. Ma na to 150 dni. Jak tego dokona? To zależy tylko od niego. 

 

Gracza opisują różne współczynniki: siła, wytrzymałość, charyzma, inteligencja, zręczność, szczęście i percepcja, które na początku gry może samodzielnie zdefiniować, a później rozwijać.  Mimo, że gracz rozpoczyna zabawę w roku 2161 roku, to świat gry wydaje się jakby wyjęty z lat 50-tych. Terenem gry są obszary USA, ale zniszczone wojną atomową z Chinami.

 

Fallout posiada dwuwymiarową oprawę graficzną, a rozgrywka jest prezentowana w rzucie izometrycznym, tak jak w większości gier RPG z końca lat dziewięćdziesiątych. Jako, że gra jest dość leciwa, przed próbą zakupu pełnej wersji np. w sklepach cyfrowych, oferujących retro gry, warto sprawdzić wersję demo Fallout, którą znajdziesz pod przyciskiem Pobierz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0