WindowsGryFar Cry 2

Far Cry 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Ubisoft Studios
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Olbrzymi teren gry
  • Ładnie wykonana
  • Mnóstwo misji i zadań
Minusy:
  • Miejscami nielogiczna
  • Kulejące SI

Far Cry 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku gry akcji Far Cry. Warto odnotować, że obie części zyskały sobie dużą sympatię i  przychylność, zarówno ze strony krytyków, jak i graczy. W części pierwszej akcja toczyła się na wyspie na Pacyfiku, drugi epizod serii przenosi nad na Czarny Ląd. Jest tu gorąco – i to nie tylko ze względu na temperaturę, ale także na wojnę pomiędzy dwoma ugrupowaniami

W wydanej również po polsku grze Far Cry 2 wcielamy się w najemnika, który przybywa do Afryki by odnaleźć Szakala – niebezpiecznego handlarza bronią, który podsyca konflikt – i dokonać jego eksterminacji. Nie będzie to jednak łatwe – by dotrzeć do niego, należy wykonać kilkadziesiąt dużych misji różnych punktach kontynentu. Doświadczymy więc podróży po sawannie, jak i przedzierania się przez góry, pustynie, a także wędrówki po dusznych dżunglach. Na nasze szczęście, możemy już pobrać grę Far Cry 2 za darmo, warto więc sprawdzić ten tytuł, ponieważ dostarcza on wielu godzin zabawy w przepięknej, realistycznej oprawie audiowizualnej. Pomyślano także o ciele postaci, której oczyma patrzymy na przepiękne pejzaże i gdy np. spojrzymy w słońce, a potem przed siebie, obraz będzie przez chwilę rozmazany. Podczas biegu oczy najemnika zalewa pot, zaś od czasu do czasu czujemy wstrząsające nim dreszcze – uwaga na malarię! Niesamowicie również wyglądają sceny, gdzie z pomocą specjalnych obcążków wyjmujemy sami sobie kule z ciała. Warto zauważyć, że Far Cry 2 pl nie zostało zdubingowane. Otrzymujemy wersję kinową, dzięki której słyszymy mówione kwestie w oryginalnym języku, zaś na dole ekranu wyświetlane są napisy. Dlatego też nie będzie nam potrzebne żadne spolszczenie Far Cry 2.

Nasza postać prócz licznych wrogów napotyka także przyjaciół. Są to postaci niezależne, które od czasu do czasu mogą nas niespodziewanie wesprzeć w walce, zlecić misję lub podarować użyteczne przedmioty. Dodatkową zabawą jest wyszukiwanie diamentów – mamy w tym celu specjalny kompas. Możemy płacić nimi za ulepszenia broni i sprzętu – nie dostaniemy ich w Far Cry 2 za free. Zawsze jednak możesz sobie pomóc, znajdując w sieci kody do far Cry 2, dzięki którym zabawa stanie się niemal dziecinnie prosta. Zastanów się jednak, czy nie będzie Ci przyjemniej ukończyć gry bez takich oszustw? Sprawdź swoje oko, strzelając do wrogów przy użyciu pistoletów, karabinów, strzelb czy też karabinu snajperskiego. Możesz również sterować autami, łodziami, a nawet samolotem. Wykaż się zręcznością i pokaż, że jesteś twardzielem.

Far Cry 2 wyszło zarówno w wersji na PC, jak i XboX 360. Z pewnością zaletą programu jest fakt istnienia w Far Cry 2 trybu multiplayera. Ponieważ sztuczna inteligencja przeciwników w grze nie zawsze błyszczy, zabawa w Far Cry 2 online staje się dodatkowym atutem tego tytułu. Jeżeli posiadasz już tą grę, możesz ściagnąć patch do Far Cry 2, który znacznie usprawni zabawę i zlikwiduje kilka niedociągnięć, jakie odnaleziono już po premierze tego tytułu. Taka łatka do Far Cry 2 jest do pobrania za darmo.

Niestety promocja, którą oferował Ubisoft czyli Far Cry za free, została zakończona. Obecnie można pobrać tylko wersje demonstracyjną pierwszej części.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0