WindowsGryFar Cry 4

Far Cry 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Ciekawe lokacje
Minusy:
  • Wysokie wymagania sprzętowe

Seria Far Cry od zawsze szokuje doskonałą oprawą graficzną. Far Cry 4 przenosi nas do Himalajów, gdzie szaleje wojna domowa związana z Paganem Miną, szalonym dyktatorem, który walczy z rebeliantami. Jest szefem organizacji przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Gracz wciela się w Ajaya Ghale'a, który wplątuje się w te wydarzenia. Far Cry 4 to strzelanka FPS z otwartym światem. Misje są różnorodne i nieliniowe, a gracz może wykorzystać różnego rodzaju broń, wzorowaną na prawdziwych pistoletach i karabinach.

 

W odróżnieniu od poprzednich części Far Cry, w których gracz głównie eksplorował tropikalne tereny, w Far Cry 4 gracz eksploruje zaśnieżone szczyty Himalajów, lasy czy ruiny starych miast. Świat jest otwarty, co daje duże możliwości eksploracji na piechotę lub za pomocą pojazdów. Podczas gry napotkamy nie tylko uzbrojonych po zęby żołnierzy, ale również dzikie zwierzęta np. leopardy, które mogą być śmiertelnym niebezpieczeństwem.

 

Kampania dla pojedynczego gracza będzie oferowała sporą dowolność w wybieraniu misji. Kampanię można przejść  samodzielnie lub z kolegą, w trybie kooperacji. Gracze mogą dołączać do rozgrywki w każdym momencie gry.

 

Far Cry 4 zaskakuje wysoką jakością oprawy graficznej. Dzięki nowej scenerii, graficy mogli pokazać swoją kreatywność. Far Cry 4 jest dostępne w polskiej wersji językowej (napisy). Gra wymaga konta na Uplay.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0