WindowsGryFarming Simulator 2011/Symulator Farmy

Farming Simulator 2011/Symulator Farmy Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
GIANTS Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
186.94 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2132

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Liczne możliwości
  • Licencjonowane modele wozów
Minusy:
  • Tylko dla pasjonatów

Symulator Farmy to seria, która cieszy się w naszym kraju dość dużą popularnością. Najnowsze jej wydanie, przeznaczone na rok 2011, ukazało się na świecie w drugiej połowie października 2010 roku, zaś w Polsce na wiosnę kolejnego. Co znajdą w grze miłośnicy wirtualnego rolnictwa?

Farming Simulator 2011 wprowadził do serii wiele ciekawostek oraz poprawek. Ulepszono główną atrakcje programu, czyli tryb kariery. Zaczynamy jako młody rolnik z kilkoma hektarami ziemi, zaś celem jest oczywiście jak największy zarobek i poszerzanie swych terenów. Co ciekawe, dzięki trybowi wieloosobowemu kilku graczy może wspólnie opiekować się jednym gospodarstwem. Symulator Farmy 2011 zaoferuje do pracy siedem traktorów, cztery kombajny oraz ponad dwie dziesiątki innych, niezbędnych na roli maszyn. Olbrzymią nowością jest dodanie do inwentarza bydła.

W Symulator Farmy 2011 mogą grać wyjadacze serii, jak też i początkujący. Rozbudowany samouczek zapozna ich ze wszelkimi arkanami prowadzenia komputerowego gospodarstwa. Co natomiast ucieszy wszystkich, to podrasowana grafika oraz zastosowanie popularnego silnika fizycznego PhysX. Jeśli ktoś lubi mieć wpływ na zabawę i modyfikować ją, dostanie sporo narzędzi moderatorskich. Oczywiście mody do gry będzie można udostępniać w sieci, a także ściągać za darmo przygotowane przez innych miłośników wirtualnych farm.

Jako że miłośników Symulatora farmy w naszym kraju nie brak, z pewnością pojawi się mnóstwo porad, instrukcji i fanowskich dodatków do zabawy. Jako że nowości zapowiadają się obiecująco, można spodziewać się, że wersja 2011 pobije sukces poprzednich. Gra ukaże się w pełnej wersji polskiej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0