WindowsGryFenix Rage

Fenix Rage Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Green lava Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
42 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Klasyczna rozgrywka
  • Klasyczna rozgrywka
Minusy:
  • Do wygodnej gry wymagany jest gamepad

Fenix Rage to niezależna gra zręcznościowa stworzona przez niewielkie studio Green lava Studios. 

 

Gra bazuje na rozwiązaniach rozwijanych przez lata w czasach 8-bitowców. Prosta, dwuwymiarowa oprawa graficzna prezentuje świat od boku. Gracz porusza się w prawo, pokonując wrogów i radząc sobie z przeciwnościami terenu. Lokacje są wymyślne i z czasem coraz bardziej wymagające dla nas i naszego protagonisty.

 

Głównym bohaterem jest Felix, który jako jedna z dwóch osób z wioski ocalał po kataklizmie. Drugą postacią jest sprawca całego zamieszania. Felix poprzysięga zemstę i rusza w pogoń za Oktarusem.

 

Poza trybem fabularnym, w grze zawarto mini gry oraz Challenge Mode, który wymaga od gracza jeszcze większej zręczności i pozwala na wykonywanie niezwykle wysokich i długich skoków i składających się z wielu ciosów kombosów. Gra składa się z ponad 200 poziomów w 9 światach, na których rozmieszczono ciasteczka, które gracz ma za zadanie zbierać. 

Fenix Rage, poza wersją na PC, posiada również swoje wydania na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Właśnie z tego powodu twórcy gry zalecają używanie gamepada. Może to być Xbox 360 Controller for Windows lub podobne urządzenie. Gracz może spróbować swoich sił korzystając z klawiatury, ale pad jest rekomendowanym kontrolerem. Na szczęście wersja na komputery osobiste posiada wersję demo, którą można sprawdzić na Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0