WindowsGryFIFA 09

FIFA 09 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
EA Sports
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
697 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
587

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba licencji
  • Niskie wymagania sprzętowe
Minusy:
  • Grafika nie jest najlepsza

Seria FIFA to najbardziej znana seria gier piłkarskich, która każdego roku jest wydawana na komputerach PC, konsolach i platformach mobilnych. FIFA 09 pojawiła się w 2008 roku, wprowadzając ulepszoną sztuczną inteligencji, lepszą oprawę graficzną i aktualne składy. 

 

W FIFA 09 możemy rywalizować w dziesiątkach licencjonowanych lig. Gra pozwala na zabawę w trybie sezonu, rozegranie pojedynczego meczu towarzyskiego, stworzenie własnego turnieju oraz posiada tryb menedżerski, w którym gracz ma do dyspozycji więcej możliwości w zakresie zarządzania klubem. Kariera składa się z wielu sezonów, możliwe jest dokonywanie transferów i stymulowanie rozwoju piłkarzy. Dobry trening zwiększy ich umiejętności. Poziom trudności trybu menedżerskiego nie jest tak wysoki jak w symulatorach pracy trenera takich jak Football Manager. 

 

Drugim ważnym trybem rozgrywki jest Be a Pro, w którym możemy stworzyć młodego piłkarza i pozwolić mu przebić się z rezerw do pierwszego składu. Gracz może sterować pojedynczym piłkarzem lub całym zespołem. 

 

FIFA 09 posiada rozbudowane opcje trybu multiplayer, w którym można uczestniczyć w meczach towarzyskich i rankingowych. W stosunku do poprzedniej części, EA Sports poprawiło fizykę zachowania się piłki i zderzeń piłkarzy oraz zachowanie się sztucznej inteligencji w organizacji gry obronnej.

 

Prezentowana wersja demo FIFA 09 jest dostępna w polskiej wersji językowej i daje możliwość rozegrania spotkania między zespołami Chelsea Londyn, A.C. Milan, Schalke 04, Olympique Marsylia, Real Madryt oraz Toronto FC.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0