WindowsGryFIFA 12

FIFA 12 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
EA Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.55 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
402

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Dobrze oddana fizyka
  • Spory wybór klubów
  • Mnóstwo opcji multi
Minusy:
  • Komentarze po polsku

FIFA 12 stanowi kolejną odsłonę serii, która już od wielu lat pozwala nam wcielać się, w gwiazdy światowego footballu. Ponownie dostajemy możliwość zagrania ulubioną drużyną i udowodnienia innym, że to nasz zespół jest najlepszy.

W grze znajdziemy naprawdę wiele lig, zarówno tych najpopularniejszych jak i mniej znanych, wszystkie one są dodatkowo w pełni licencjonowane. FIFA 12 daje nam więc dostęp do prawdziwych drużyn, doskonale znanych wszystkim kibicom piłki nożnej. Niestety niemiła niespodzianka w tej edycji, czeka na fanów polskiej Ekstraklasy. W jej wypadku nazwy drużyn zostały zmienione, gdyż firmie EA Sports nie udało się dojść do porozumienia, z przedstawicielami spółki zarządzającej rozgrywkami.

Pewnym pocieszeniem jest fakt, że przynajmniej dane piłkarzy pozostały oryginalne. Rozgrywka w nowej odsłonie, została nieco zmodyfikowana. W grze FIFA 12 znacznie większego znaczenia nabrały indywidualności, których umiejętności są teraz znacznie lepiej odwzorowane, ukazując w pełni ich unikatowy styl gry. Zawodnicy tacy jak Messi czy Ronaldo teraz faktycznie robią różnicę i potrafią samodzielnie, jedną błyskotliwą akcją odmienić losy meczu. Znacznie rozbudowano też możliwość dryblingu, nad którym mamy teraz dużo większą kontrolę. Kolejną z istotnych zmian, jest niezwykle dokładna symulacja zderzeń piłkarzy na boisku. Dzięki czemu faule i starcia pomiędzy zawodnikami, wyglądają teraz znacznie bardziej naturalnie i są naprawdę niepowtarzalne. FIFA 12 oferuje też znacznie więcej animacji, które być może nie wpływają bezpośrednio na rozgrywkę, ale bez dwóch zdań są bardzo miłym urozmaiceniem. Tryb sieciowy gry zyskał naprawdę nową jakość. Osiągnięto to dzięki zwiększeniu maksymalnej liczby graczy do 22. Teraz więc każdy, może kontrolować jednego, wybranego zawodnika. Takie pojedynki zapowiadają się niezwykle emocjonująco, gdyż będą wymagały jeszcze lepszej współpracy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0