WindowsGryFIFA 14

FIFA 14 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
EA Sports
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1500

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetny model rozgrywki
  • Duża liczba trybów
  • Atrakcyjny multiplayer
Minusy:
  • Przeciętny polski komentarz

FIFA 14 powstała z myślą o miłośnikach piłki nożnej, którzy chcą na komputerze rozgrywać mecze w trybie dla pojedynczego gracza i w rozbudowanym multiplayerze. Gracz może wcielić się w menedżera drużyny, który jednocześnie steruje całym zespołem podczas spotkań, albo w jednego piłkarza, którego stworzy i pokieruje jego karierą. Model rozgrywki jednoosobowej pozwoli na wiele godzin doskonałej zabawy, jednak największą siłą FIFA 14 jest rozbudowany tryb sieciowy, który pozwala na toczenie pojedynczych meczów z graczami z różnych stron globu, jak i rozgrywanie wspólnych turniejów oraz całych sezonów. Gracz może toczyć pojedynki 1 na 1, a także brać udział w meczach, gdzie każdy kieruje tylko jednym zawodnikiem. Zabawę uatrakcyjniają punkty doświadczenia, które zdobywamy za zwycięstwa czy wykonanie zadania specjalne, które przygotowuje  EA w oparciu o prawdziwie mecze rozgrywane w ligach rodzimych i pucharach międzynarodowych. Ciekawym modelem rozgrywki jest  FIFA Ultimate Team, którą łączy w sobie elementy gry karcianej z tradycyjnymi meczami znanymi z innych trybów FIFA.

 

EA Sports w FIFA 14 wprowadziło zmiany dotyczące rozgrywek sieciowych – tym razem przegrywającym graczom nie opłaca się uciekać z meczu, gdyż karne punkty będą przyznawane od razu. Dzięki temu, producent utemperował nieco graczy, którzy nie potrafią przegrywać.

 

Sterowanie piłkarzami w FIFA 14 uległo drobnym zmianom w porównaniu do poprzedniczki: zmieniono zachowanie się piłki podczas dośrodkowań, dzięki czemu wrzutki są teraz bardziej realistyczne. Modyfikacji poddano również system przyjęcia piłki, które jest w większym stopniu uzależniony od umiejętności technicznych piłkarza. Poziom trudności rozgrywki można określić jako zręcznościowy, szczególnie z domyślnie włączonymi asystami poprawiającymi celność strzałów i podań. 

 

W FIFA 14 komentatorami nadal jest dwójka Szpakowski  - Szaranowicz,  która nadal ma problemy z odpowiednim odczytaniem sytuacji boiskowej. Zdarzają się kompletnie nieodpowiednio zinterpretowane zagrania. Wersja angielska komentarza jest powszechnie uważana za bardziej udaną.

 

Uwaga – by sprawdzić wersję demo FIFA 14 należy być zarejestrowany na platformie Origin należącej do wydawcy gry – firmy Electronic Arts.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0