WindowsGryFIFA 15

FIFA 15 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
EA Sports
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1629

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Animacja
  • Lepsze zachowanie bramkarzy
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Wyższe wymagania sprzętowe niż poprzednich wersji PC

FIFA 15 w wersji na komputery PC wprowadza nową jakość oprawy graficznej. Gra została stworzona na nowoczesnym silniku graficznym Ignite, który gwarantuje niezwykle wysokiej jakości modele piłkarzy, sędziów i realistyczne twarze. 

 

Producent postarał się o urealnienie zachowania piłkarzy podczas sytuacji stykowych: wślizgów, walki o piłkę w powietrzu czy przepychanek w polu karnym. W systemie rozgrywki zmodyfikowano zachowanie bramkarzy, realizm wykonywania strzałów z dystansu i zachowanie sztucznej inteligencji podczas organizowania szyków obronnych. Nowością są szerokie możliwości wykonywania cieszynek po strzelonych bramkach.

 

W FIFA 15 możesz uczestniczyć w rozgrywkach online, opartych na systemie ligowym. Każde zwycięstwo pozwala zwiększyć miejsce w rankingu i awansować do kolejnej ligi. Poza meczami rankingowymi, gracz może uczestniczyć w pojedynkach 11 na 11, gdzie każdy gracz kieruje jednym wybranym przez siebie piłkarzem. Nie brakuje również niezwykle popularnego FIFA Ultimate Team, który jest połączeniem gry karcianej z symulatorem piłkarskim. Gracz buduje swój zespół w oparciu o karty, które może kupować za realną gotówkę lub po zarobieniu na karty podczas zabawy. 

 

Twórcy gry postarali się o odwzorowanie wszystkich liczących się lig. W grze spotkamy zarówno prawdziwe zespoły, jak i piłkarzy czy stadiony. Polskich kibiców ucieszy licencja na T-Mobile Ekstraklasę. Nie zabrakło również reprezentacji krajowych, w tym polskiej kadry narodowej.

 

Wersja demo FIFA 15 pozwala sprawdzić wszystkie nowości w akcji. Po włączeniu gry możesz rozegrać mecz ligi angielskiej między Liverpoolem, a Manchesterem City. Po jego ukończeniu możesz rozegrać mecz towarzyski między Boca Juniors, Chelsea, FC Barcelona, PSG oraz Napoli. 

 

By pobrać wersję demonstracyjną FIFA 15 konieczne jest posiadanie konta w usłudze Origin i zainstalowanie aplikacji dającej dostęp do sklepu z pełnymi wersjami i demami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0