WindowsGryFinal Exam

Final Exam Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Mighty Rocket Studio
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
533 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
359

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Atrakcyjna, kreskówkowa oprawa graficzna
  • Staroszkolny model rozgrywki
Minusy:
  • Krótka kampania

Final Exam to platformówka 2,5 D utrzymana w humorystycznej konwencji. Punktem wyjścia dla budowy klimatu były horrory i survival horrory, jednak projekty poziomów i potworów nie potęgują strachu i wrażenia zaszczucia. Grę zrealizowano w rysunkowej konwencji, idealnej dla platformówek. 

 

W grze możemy wcielić się w jedną z kilku postaci, które różnią się od siebie wyglądem, umiejętnościami oraz uzbrojeniem. Później wkraczamy w świat potworów i zombiaków, z którymi walczymy przy użyciu różnego rodzaju broni (pistolety, strzelby, karabiny, kije bejsbolowe, piły motorowe czy koktajle Mołotowa). Wachlarz przeciwników jest bardzo duży: od powolnych monstrów, przez szybkie, latające stworzenia, aż po giganty, które są w stanie wytrzymać dziesiątki kul z pistoletu. W pokonywaniu przeciwników pomagają nowe umiejętności, które zdobywamy wraz z kolejnymi etapami oraz combosy – serie ciosów, które są w stanie powalić najtwardszych przeciwników.

 

W Final Exam możemy grać samodzielnie lub w trybie kooperacji, jeszcze powiększającym radość płynącą z rozgrywki.

 

Uwaga – wersja demo Final Exam jest dostępna jedynie na platformie Steam. By móc je pobrać należy mieć konto w tej usłudze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0