WindowsGryFinal Fantasy XIV: A Realm Reborn

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Square Enix, Inc
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świat Final Fantasy w grze MMO
Minusy:
  • Brak wersji próbnej

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra MMORPG stworzona w uniwersum Final Fantasy - serii japońskich gier RPG znanych szczególnie użytkownikom konsol. Gra MMO poza wersją konsolową, posiada również odmianę na komputery PC. 

 

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zostało osadzone w świecie Hydaelyn, a konkretnie - na kontynencie Eorzea, który gracz może eksplorować w celu obrony go przed imperium Garlean. 

 

Gra daje do dyspozycji pięć ras, do których należeć może tworzony bohater: Hyur, Elzen, Lalafell, Roegadyn oraz Miqo'te. Wszystkie postacie są zbliżone wyglądem do ludzi, ale posiadają różne cechy, wpływające na sposób prowadzenia rozgrywki. Rozgrywka może odbywać się w systemie PvP i PvE. W pierwszym wypadku gracze walczą między sobą, w drugim, współpracują w celu pokonania przeciwnika sterowanego przez sztuczną inteligencję. Podczas walki można wykorzystywać magię i bronie, które są zdobywane lub tworzone przez gracza. 

 

Na uwagę zasługuje wygodne sterowanie, pozwalające na kierowanie postacią za pomocą myszki i klawiatury lub pada, podobnie jak w wersji na PS3 i PS4.

 

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn nie posiada wersji testowej pozwalającej na sprawdzenie zasad rozgrywki na własnej skórze. Zakup gry daje możliwość zabawy przez 30 dni. Później konieczne jest opłacanie abonamentu. Jest to rozwiązanie znane np. z World of Warcraft. Gra jest rozwijana - pojawiają się nowe aktualizacje, a producent planuje wydanie dodatku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0