WindowsGryFist Puncher

Fist Puncher Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Team2Bit
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
64 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
269

Nasza ocena:

3,5
Plusy:
  • Duża ilość grywalnych postaci
  • Długość rozgrywki
  • Sekrety i niespodzianki
Minusy:
  • Piskelowa oprawa graficzna nie każdemu się spodoba

Fist Puncher to bijatyka na PC, utrzymana w stylu klasycznych gier z automatów.  Przenosimy się tu do fikcyjnego miasta Las Cruces, w którym rządy terroru sprawuje gangster o nicku Mleczarz. Ktoś musi pozbawić go władzy i jak zwykle w takich przypadkach bywa, będzie to gracz. Kieruje on tu człowiekiem o wiele mówiącym pseudonimie – Doktor Karate lub którymś z jego kilkunastu uczniów. W sumie jest piętnaście postaci, które rozwijamy podczas rozgrywki w stylu gier rpg. Obojętnie od wyboru, kampania singlowa to konieczność przejścia pół setki poziomów, na których czyhają na nas typki spod ciemnej gwiazdy oraz skorumpowani stróże prawa. Można także poprosić o pomoc innych kolegów – gra posiada tryb kooperacji dla czterech osób równocześnie.

 

W tytule tym nie brak mnóstwa dodatkowych atrakcji, jak setka elementów kolekcjonerskich do odblokowania, 99 kart kolekcjonerskich do odblokowania, poukrywanych „easter eggs”, czyli niespodzianek, a także ukrytych sekretów. Kierowaną postać można także wyposażać w dodatkowe umiejętności i zdolności (perski). Wszystko to sprawia, że za każdym razem można grać nieco inaczej i zabawa szybko się nie znudzi. Niestety, brak Fist Puncher po polsku, więc przyda się znajomość angielskiego choćby w stopniu podstawowym. Gra nie została udostępniona w wersji demo, więc aby zobaczyć wirtualnych wojowników w akcji należy obejrzeć filmiki w sieci, przedstawiające rozgrywkę.

 

Fist Puncher możesz sprawdzić przed zakupem dzięki wersji demo dostępnej na platformie Desura. Gra ma 64 MB i pozwala na ukończenie pierwszych 4 etapów i zagranie 12 bohaterami. Pełna wersja jest do kupienia na Desura i Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0