WindowsGryFistful of Frags

Fistful of Frags Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Fistful of Frags Team
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,9 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
  • Rozbudowana
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Brak większej liczby trybów gry

Fistful of Frags  jest darmową grą niezależną przenoszącą nas do czasów Dzikiego Zachodu. Gra została początkowo zbudowana jako mod, ale z czasem wyrosła na samodzielną, darmową produkcję, oferującą potyczki deathmatch w klimacie westernu. 

 

Gra nie posiada trybu dla pojedynczego gracza, ale przed rozpoczęciem sieciowych walk, można trenować przy użyciu botów. Gracz musi się nauczyć rozkładu map oraz zachowania poszczególnych broni m.in. pistoletu Colt, S&W Schofield, Deringer czy karabinu z czasu Wojny Secesyjnej,  Smith Carbine. W zależności od wybranego oręża, trzeba zaadaptować się do możliwości broni. Karabin będzie dobrym pomysłem na walkę na odległość, mając rewolwer trzeba będzie starać się podejść bliżej. 

 

Fistful of Frags pozwala na grę na dedykowanych serwerach i w sieci LAN. Podczas zabawy sieciowej zdobywamy punkty, które świadczą o naszym poziomie umiejętności. Gracz może modyfikować niektóre elementy gry - wygląd celowania, specjalne ataki czy sposoby na zwiększenie celności. Nie zabrakło również edytora poziomów.

 

Fistful of Frags  zostało zbudowane na silniku Source, znanym z takich gier jak Counter-Strike: Global Offensive. Twórcy bazowali na wersji silnika z 2013 roku, posiadającym lepsze wsparcie dla procesorów wielordzeniowych. Gra posiada wsparcie dla rzeczywistości rozszerzonej VR np. Oculus Rift. Poza wersją zdolną do odtworzenia na Windows, gracz może obrać również klienta na Linux i MacOSX.

 

Fistful of Frags możesz pobrać całkowicie za darmo, gra nie posiada opcji mikropłatności, ale do uruchomienia produkcji wymagane jest konto i zainstalowana aplikacja Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0