WindowsGryFlashback

Flashback Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Vectorcell
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1176 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
458

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawa koncepcja na remake klasycznej gry
Minusy:
  • Niedopracowania techniczne

Flashback jest przedstawicielem modnych w ostatnich latach wersji HD - gra odświeża tytuł sprzed ponad dwudziestu lat - francuską platformówkę Flashback: The Quest for Identity, której fabuła została osadzona w połowie XXII wieku. Głównym bohaterem Flashbacka, podobnie jak pierwowzoru, jest naukowiec Conrad Hart, który odkrywa, że obcy mają plan zniszczenia ludzkości. Oczywiście jest jedyną osobą, która może powstrzymać intrygę, od której zależą losy świata. 

 

Flashback to zręcznościowa platformówka, w której rozgrywka jest prezentowana od boku. Gracz porusza się zwinnym naukowcem po lokacjach pełnych pułapek i przeciwników. W niektórych miejscach konieczne jest skradanie się, w innym wykorzystanie sposobu, by przedrzeć się dalej. Przeważają zręcznościowe etapy, uzupełniane tylko sekwencjami z zagadkami. Budowa gry jest dość standardowa dla swojego gatunku. 

 

Pod względem oprawy graficznej, Flashback również nie wyróżnia się z tłumu – modele postaci i lokacje zostały schludnie zaprojektowane i zrealizowane. Mechanika rozgrywki została przystosowana do wymagań współczesnego odbiorcy, dzięki czemu Flashback może być atrakcyjną propozycją dla miłośnika zręcznościowych gier platformowych osadzonych w przyszłości. 

 

Uwaga – wersja demo Flashback jest dostępna tylko na platformie Steam. By móc ją zainstalować należy mieć założone konto oraz zainstalowanego klienta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0