WindowsGryflOw

flOw Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Jenova Chen
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
430

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Niecodzienny model rozgrywki
Minusy:
  • Za mało „gry w grze”

Gra flOw to nietypowa produkcja zręcznościowa stworzona przez jednego człowieka – Jenovę Chena, jako zaliczenie studiów. Szybko okazało się, że w produkcji tkwi taki potencjał, że można go pokazać szerszemu gronu graczy. Do projektu włączono innych deweloperów i powstał niezwykły tytuł.

 

Produkcja została bardzo pozytywnie odebrana przez graczy i specjalistów z branży, zdobywając szereg nagród. Z czasem gra pojawiła się na konsolach PlayStation 3 i PSP w formie płatnej, ale pecetowa wersja flOw pozostała darmowa.

 

Grę możesz pobrać za darmo i wtopić się w niezwykły, wodny świat, w którym prowadzisz niewielką istotę przez biosferę, pożerając kolejne komórki, które przyczyniają się do powiększenia naszego bohatera. Z czasem natrafiamy również na stworzenia, które nie dadzą się zjeść. 

 

Zabawa w flOw jest relaksująca i niecodzienna – nie zbudowano systemu misji czy nawet interfejsu. Gracz od razu jest przenoszony do świata i krąży po nim niemal w dowolny sposób. Ze względu na brak klasycznej konstrukcji gry, produkcja jest przyrównywana do dzieła sztuki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0