WindowsGryFootball Manager 2011

Football Manager 2011 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Sports Interactive
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Duże możliwości zarządzania
  • Ładna oprawa audiowizualna
Minusy:
  • Nieco niewygodne okienka wiadomości
  • Czasem kiepskie SI graczy

Prowadzenie własnego klubu piłkarskiego to z pewnością marzenie niejednego człowieka. Jako że w rzeczywistości niewielu udaje się tego dokonać, pozostaje świat wirtualny, gdzie mamy mnóstwo managerów piłkarskich. Jednym z najbardziej znanych, a zarazem uznawanym za najlepszy, jest Football Manager. Co roku wychodzi kolejna odsłona, a na tej stronie prezentujemy edycję na rok 2011. Oczywiście Football Manager 2011 nie jest do pobrania za darmo, jednak warto zapoznać się z jego opisem, zanim wyda się na niego pieniądze.

W grze stajemy się kierownikiem klubu, trenerem, managerem i ekonomistą w jednym. Cel jest bardzo prosty – sprawić, aby nasz team dostał się na szczyty. Jak tego dokonać? Poprzez odpowiednie transfery, ustawianie składów drużyny czy też planowanie taktyki przed spotkaniem. Wymagania Football Manager 2011 nie są duże, ale z pewnością wypadałoby do nich dodać cierpliwość. Nie jest to szybka gra akcji, nie mamy tu wielkiej dynamiki, wręcz przeciwnie – musimy dużo czasu spędzać na analizach, porównaniach, itp. W galerii przy tym opisie znajdują się screenshoty – download grafik Football Manager 2011 jest całkowicie darmowy, a pokazują one, jak prezentują się plansze gry. Jeśli jesteś prawdziwym fanem serii, pobierz obrazki Football Manager 2011 – świetnie pasują na tapety!

Ważną rzeczą jest fakt, że mamy wydanie gry po polsku. Inaczej potrzeba by było solidnej znajomości angielskiego do zabawy. Dodatkowo trzeba dodać, że w naszym kraju tytuł ten cieszy się sporą popularnością, więc można bez problemu znaleźć porady i wskazówki bardziej doświadczonych graczy, dzięki którym mamy większe szanse na sukces. Niestety, download FM 2011 w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy. Jeśli ktoś więc chce zobaczyć tytuł przed zakupem, pozostaje obejrzenie filmików na YT lub innym serwisie.

A znawcy serii z pewnością ucieszą się wiadomością, że nowa odsłona kładzie duży nacisk na trening kondycyjny piłkarzy. Podrasowano także oprawę wizualną, dzięki czemu mecze ogląda się z jeszcze większą przyjemnością. Tytuł ten nie jest planowany na konsole. Wydano Football Manager 2011 na PC oraz Mac. Jak dotąd nie ukazała się żadna łatka ani patch do tego tytułu, co świadczy o braku usterek technicznych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0