WindowsGryFootball Manager 2014

Football Manager 2014 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Sports Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.7 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1718

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Kompleksowy symulator działania klubu piłkarskiego
  • Świetny silnik taktyczny
Minusy:
  • Przeciętna grafika podczas meczów

Football Manager 2014 to najbardziej rozbudowany i realistyczny symulator prowadzenia klub piłkarskiego z perspektywy menedżera odpowiedzialnego za układanie składu, transfery i kontrolę nad finansami. Gracz może siąść za sterami drużyny w jednym z kilkudziesięciu państw i poprowadzić ją do zwycięstw w rozgrywkach krajowych i światowych. Dzięki licencji FIFA, wszystkie ligi, zespoły i piłkarze są prawdziwe.

 

W Football Manager 2014 twórcy postarali się o poprawę jakości grafiki. Trójwymiarowy silnik meczowy był zawsze problemem – jakość prezentacji meczów nie przystawała do współczesnych gier sportowych. Tym razem animacja oraz szczegółowość grafiki jest lepsza, jednak nadal prezentowanemu tytułowi sporo brakuje do konkurencyjnego FIFA Managera 14. Siłą Football Managera 2014 jest jednak znacznie lepszy silnik taktyczny – rozwiązania taktyczne, które ćwiczymy przed meczami widać w czasie spotkań. Wpływ na rozgrywkę ma również trening oraz morale. Menedżer musi dbać kontakt z piłkarzami, dotrzymywać obietnic i odpowiednio rozmawiać z mediami.

 

Podstawowy tryb gry jest stosunkowo skomplikowany, więc twórcy przygotowali tryb Football Manager Classic, który ogranicza zakres obowiązków gracza, znacznie przyspieszając rozgrywkę. Jest to propozycja dla osób, które chcą jak najszybciej przechodzić z meczu na mecz, pomijając otoczkę medialno-finansową.

 

Football Manager 2014 jest dostępny w polskiej wersji językowej. Gra niezależnie czy zostanie zakupiona w wersji pudełkowej, czy w sieci, jest zintegrowana z platformą Steam.

 

Uwaga – by sprawdzić wersję demo Football Manager 2014 należy być zarejestrowany na platformie Steam.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0