WindowsGryFootball Manager 2015

Football Manager 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Sports Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
619

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Realizm
  • Sporo zmian
  • Nowy interfejs
Minusy:
  • Grafika nadal nie robi wrażenia

Football Manager 2015 to licencjonowany symulator pracy menedżera piłkarskiego dający możliwość poprowadzenia wybranego przez siebie zespoły przez dziesięciolecia. 

 

Gracz może zacząć jako menedżer wybranego przez siebie zespołu - zarówno tego z czołówki europejskiej, jak i drugoligowca. Możliwe jest również rozpoczęcie gry jako bezrobotny i poszukiwanie zatrudnienia. Sukcesy na poletku klubowym mogą dać możliwość objęcia posady selekcjonera reprezentacji, co nie wyklucza jednoczesnej kariery w klubie. 

 

Zadaniem gracza w Football Manager 2015 jest organizowanie składu zespołu, treningu, transferów, kontrola wydatków, rozmowa z mediami i piłkarzami. Najwięcej czasu spędzimy na prowadzeniu zespołu podczas meczów. Gra prezentuje rozgrywkę w trybie 3D, a gracz ma do wyboru kilka kamer. 

 

Podczas rozgrywania meczu, możliwe jest szybkie reagowanie na wydarzenia na boisku - wydawanie poleceń dla zespołu, indywidualnych dla piłkarzy lub informacji o charakterze prowadzenia piłki.

 

Football Manager 2015 wprowadza wiele zmian w budowie gry. W znaczny sposób przebudowano interfejs użytkownika, tworząc menu boczne w miejsce paska z odnośnikami znanego z poprzednich części. Zmodyfikowano również opcje taktyczne, sposób konstruowania ustawienia i ułatwiono dobór poleceń dla piłkarzy i ustalania ich roli.

 

Demo Football Manager 2015 możesz pobrać za darmo z platformy Steam. Gra jest zintegrowana z tą usługą również w pełnej wersji. Demo ma polską wersję językową i umożliwia rozpoczęcie rozgrywki w lidze angielskiej, ale kolejne ligi można pobierać za darmo z Warsztatu Steam. Gra w wersji demo pozwala na rozegranie połowy sezonu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0