WindowsGryForget me not Annie

Forget me not Annie Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Brandon Dolinski
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
449 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
287

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Ciekawy pomysł na rozgrywkę
  • Ładnie wykonana
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Forget me not Annie to gra logiczno-przygodowa, w której na świat patrzymy oczyma bohaterki, tytułowej Annie. Co ciekawe, jego akcja osadzona jest we wspomnieniach dziewczynki. Mają one formę wielkich kompleksów, w których pokonywaniu towarzyszy nam wielki, pluszowy miś. Jest on pomocnikiem dziewczynki i może zostać użyty do takich akcji, jak wciskanie mechanizmów wagowych, czy też blokowanie zamykających się drzwi. Produkcja ta koncentruje się na rozwiązywaniu kolejnych zagadek, które wymagają nie tylko logiki, ale także zręczności. Pod tym względem tytuł ten przypomina Portal czy Quantum Conundrum i jeśli komuś podobały się wspomniane produkcje, zapewne i ta gra przypadnie mu do gustu.


W przeciwieństwie do wymienionych poprzednio produkcji, gameplay Forget me not Annie został wzbogacony o elementy horroru i zdarzy nam się napotykać nieprzyjemne, wrogo nastawione postacie, którym najlepiej zejść z drogi. Choć jest to gra logiczna, kilka razy można podskoczyć ze strachu. Poza tym większość zabawy to szukanie właściwej drogi oraz elementów otwierających drzwi czy przejścia. Chociaż produkcja ta nie ma polskiej wersji językowej, nie powinno być problemów z używaniem jej przez osoby nie znające angielskiego – reguł używania mocy dziewczynki uczymy się w praktyce.

Na koniec informacja najważniejsza - Forget me not Annie dostępne jest za darmo w pełnej wersji. Tytuł ten można pobrać z tej strony.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0