WindowsGryFrederic: Evil Strikes Back

Frederic: Evil Strikes Back Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Forever Entertainment
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
705 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
342

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawa koncepcja gry
  • Stylistyka graficzna
Minusy:
  • Tylko tryb dla pojedynczego gracza

Frederic: Evil Strikes Back to nietypowa gra muzyczna, w której głównym bohaterem jest Fryderyk Chopin. Gracz wciela się w postać znanego kompozytora i pianisty, który musi stanąć w oko w oko z twórcami muzyki, których celem jest tworzenie miałkich, ale świetnie sprzedających się płyt. Chopin stoi na barykadzie i stara się obronić muzyczny artyzm.

 

Gra posiada tryb dla pojedynczego gracza składający się z szeregu misji rozgrywany w różnych miasta całego świata - od Buenos Aires po Gdynię.  W 10 misjach pojawia się 10 unikalnych utworów inspirowanych dziełami Chopina, zrealizowanych w różnorodnej konwencji. Kontrolerem w grze są klawisze fortepianu, a zadaniem gracza jest odpowiednie odgrywanie kolejnych utworów w bitwach z innymi muzykami. Gracz może wybrać jeden z kilku poziomów trudności,  a gracze określają Frederic: Evil Strikes Back  jako produkcję przystępną, ale trudną do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu.

 

Frederic: Evil Strikes Back jest grą niezależną, zbudowaną z pietyzmem i odwagą w kreowaniu nowinek. Na uwagę zasługuje rysunkowa, ciekawa oprawa graficzna, zrealizowana w konwencji komiksowej.

 

Grę Frederic: Evil Strikes Back  możesz sprawdzić w wersji demo, dostępną na platformie Steam, więc potrzebujesz konto w tej usłudze oraz zainstalowaną aplikację - klienta. Produkcja jest dostępna w polskiej wersji językowej. Pełna wersja to wydatek 7,99 euro na platformie Steam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0