WindowsGryGabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Pinkerton Road
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3124 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
432

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Znacznie poprawione wizualia
  • Klasyczna gra
Minusy:
  • Dość wysoka cena

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition to odświeżona wersja klasycznej gry przygodowej wydanej w 1993 roku. 

 

Fabuła gry przenosi gracza do Nowego Orelanu, gdzie jako tytułowy bohater, wciela się w postać detektywa mającego za zadanie rozwiązanie morderstwa z motywami okultystycznymi. Gracz rozpoczyna eksplorację mrocznego miasta, pełnego tajemnic z Voodoo w tle. Mechanika rozgrywki jest klasyczna dla przygodówki typu poin'n'click.

 

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition pokazuje wydarzenia znane z oryginalnej wersji gry w nowej oprawie. Gra została zbudowana na trójwymiarowym silniku graficznym. Twórcy na nowo stworzyli postacie, przedmioty i lokacje znane z pierwowzoru, dodając coś od siebie - zarówno pod względem miejscówek, jak i zagadek. Gra posiada oryginalną ścieżkę dźwiękową, poddaną obróbce. 

 

W Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition można odnaleźć dodatkową zawartość w postaci klasycznych szkiców, na których pracowano przy tworzeniu oryginalnej wersji gry, wywiadów i materiałów "zza kulis". Jest to gratka dla miłośników serii Gabierl Knight, jak również doskonała okazja dla osób, które chcą zapoznać się jedną z najbardziej znanych serii gier przygodowych. Tym bardziej, że grę można sprawdzić przed zakupem. 

 

Wersja demo Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition jest dostępna na platformie Steam, podobnie jak pełna edycja. Gra nie została wydana w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0