WindowsGryGame of Thrones: A Telltale Games Series

Game of Thrones: A Telltale Games Series Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Telltale Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Fabuła ukazana z innej perspektywy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Game of Thrones: A Telltale Games Series to gra przygodowa stworzona przez mistrzów gatunku, firmę Telltale Games, znaną ze świetnych adaptacji Sama i Maksa czy The Walking Dead. 

 

Gra oferuje identyczną mechanikę rozgrywki: to gra przygodowa nastawiona na budowanie emocji i przeżywanie fascynujących historii. Baza jaką jest Gra o Tron, to najlepszy fundament dla zdolnych twórców ze studia Telltale Games.

 

Game of Thrones: A Telltale Games Series bazuje na licencji serialowej, dzięki czemu wszystkie postacie, jakie pojawiają się w grze, mają wizerunki aktorów znanych z cyklu. 

 

Graficy nie silili się na stworzenie fotorealistycznej oprawy graficznej - postawiono na rysunkową kreskę, o komiksowym stylu, dzięki czemu Game of Thrones: A Telltale Games Series wyróżnia się z tłumu innych gier. 

 

Zgodnie z polityką Telltale Games, Game of Thrones: A Telltale Games Series zostało wydane w formie odcinków. Gra składa się z 6 epizodów, które sukcesywnie pojawiają się na rynku. Przejście jednego epizodu może zająć ok. 2 godzin. 

 

Główny bohater gry to postać z Domu Forreserów, który są wasalami Rodziny Starków z Winterfell. Akcja gry rozpoczyna się na wydarzeniach, jakie poznaliśmy na końcu 3 sezonu serialu i będzie ciągnęła się przez czwarty sezon. Ostatni, 6 odcinek serii, kończy się tuż przed początkiem 5 sezonu. Warto przy tym wspomnieć, że akcja jest prowadzona w inny sposób, z perspektywy konkretnego bohatera, więc Game of Thrones: A Telltale Games Series nie odwzorowuje wydarzeń z serialu. To raczej okazja na spojrzenie na Grę o Tron z nowej perspektywy i czerpanie nowych wrażeń z cyklu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0