WindowsGryGerman Truck Simulator

German Truck Simulator Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
277 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2201

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Licencjonowane wozy
  • Dużo misji
Minusy:
  • Bugi

Zarówno w Polsce, jak i na świecie duża popularnością cieszą się przeróżne symulatory pojazdów – od wozów wyścigowych zaczynając, na łodziach podwodnych kończąc. German Truck Simulator to symulator samochodu, który powinien spodobać się każdemu, kto lubi wielkie wozy i długie trasy. A skoro mowa o wielkich wozach, to jasne już, że German Truck Simulator to symulator ciężarówki. Za jego powstanie odpowiadają Ci sami ludzie, którzy  stworzyli inny symulator jazdy tirem – 18 Wheels of Steel oraz producenci innego symulatora ciężarówek – Euro Truck Simulator. Możemy więc być pewni, że tytuł ten będzie solidną produkcją, wykonaną przez specjalistów.

Jeśli chcesz przekonać się, jak wypadł German Truck Simulator, możesz sprawdzić to na trzy sposoby. Mamy na naszych stronach trailer German Truck Simulator, filmik z gry oraz możliwy jest download German Truck Simulator w wersji demo. Gra German Truck Simulator wyszła po polsku, tak więc nie jest potrzebne Ci spolszczenie German Truck Simulator. Za wydanie wersji German Truck Simulator pl odpowiada firma TopWare. Niestety, wersja demonstracyjna German Truck Simulator za darmo nie wykonana została na bazie polskiej edycji, przyda się więc znajomość języka angielskiego lub niemieckiego do zabawy.  Jeśli nie stanowią one dla Ciebie problemu, pobierz German Truck Simulator za free. Wersja ta pozwoli Ci na godzinę niczym nieskrępowanej zabawy i jest to czas wystarczający, abyś ocenił, jak odpowiada Ci oprawa audiowizualna tej produkcji oraz jej mechanika. Trzeba przy tym zauważyć, że wymagania German Truck Simulator nie są zbyt duże i gra bez problemu będzie działać na średniej klasy komputerze.

German Truck Simulator posiada licencję firmy MAN – najpopularniejszej marki ciężarówek, dlatego też podczas zabawy będziesz mógł zasiąść za sterami wiernie odwzorowanego modelu tego wozu. Prócz jazdy, musisz także zająć się stroną biznesową tego przedsięwzięcia. Zarobione pieniądze możesz inwestować w kolejne wozy, garaże i biura na terenie Niemiec. Możesz również rekrutować do pracy w swej firmie zdolnych kierowców. Wersja trial German Truck Simulator do pobrania za darmo pozwoli Ci zapoznać się z tymi opcjami. Podczas gry jest również możliwa modyfikacja i ulepszanie posiadanych ciężarówek – inwestycja w nie to dobry sposób na zwiększenie efektywności wozów! Do przewożenia jest sześćdziesiąt różnego rodzaju towarów. Gra odwzorowuje realistycznie osiemnaście niemieckich miast – pobierz ten symulator jazdy (download), aby ocenić,   jak oddano rzeczywistość w wirtualnym świecie.

Oczywiście German Truck Simulator nie jest freeware. Za pełną wersję gry musisz zapłacić – cena polskiej edycji to koszt ok. 50 PLN za nową grę. Nim jednak dokonasz zakupu, przetestuj  darmowy trial German Truck Simulator. Gra German Truck Simulator wyszła na PC, nie są planowane wersje German Truck Simulator na PS3 ani tez konwersja German Truck Simulator na Xbox 360. Tytuł ten przeznaczony jest wyłącznie do zabawy w trybie single player, nie ma żadnej możliwości gry wieloosobowej. Jednak podczas gry dzieje się tyle, że multiplayer po prostu nie jest potrzebny. Obejrzyj zresztą materiały wideo z gry, jakie posiadamy na naszych stronach, a przekonasz się, że mamy rację.

German Truck Simulator to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników wspomnianych we wstępie gier Euro Truck Simulator czy 18 Wheels of Steel. Jeśli jesteś jednym z nich – nie przegap go!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0