WindowsGryGet Off My Lawn!

Get Off My Lawn! Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Digital Leisure
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
839 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
469

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
Minusy:
  • Dość powolna rozgrywka
  • Przeciętna grafika

Get Off My Lawn! to zwrot, który dobrze znają amerykańskie dzieci. To żądanie, by dzieci zeszły z prywatnego trawnika, a teraz to również tytuł gry. Gracz wciela się w osobę, która broni swojego trawnika. 

 

Murray Mendelson ma jednak trudniejsze zadanie niż przeciętny Amerykanin. Nie musi przeganiać dzieciaków, a walczyć z kosmitami. Bohater jest wyposażony w strzelbę i musi obronić swój dom przy jego pomocy. 

 

Get Off My Lawn! ma mechanikę prostej gry zręcznościowej. Kosmici atakują falami - rozpoczynają swój marsz od chodnika, a gracz musi ich wyeliminować w takim czasie, by nie dotarli do werandy. Podczas gry można wykorzystywać power-upy - ataki falą dźwiękową, rozpoczęcie furii, pozwalającej na szybszą eliminację przeciwników czy tryb Bullet Time. To prosta gra zręcznościowa, z przeciętną, rysunkową oprawą graficzną, której brakuje szczegółowości i bardziej kojarzy się z produktami na tablety. Tym bardziej dziwi spory rozmiar gry - to 839 MB.

 

Get Off My Lawn! to gra Free to Play. Możesz ją pobrać za darmo z platformy Steam i cieszyć się grą bez ograniczeń. Producent zintegrował ją z platformą Steam: ma system osiągnięć i karty kolekcjonerskie. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0