WindowsGryGiana Sisters: Twisted Dreams

Giana Sisters: Twisted Dreams Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Black Forest Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
634.92MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
441

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Zmiana oprawy audiowizualnej przy zmianie siostry
Minusy:
  • Momentami bardzo trudna

Giana Sisters: Twisted Dreams to gra platformowa, będąca kontynuacją wydanej pod koniec lat 80-tych wariacji na temat Mario Bros. Sterujemy tu dwiema siostrami, które zostają przeniesione do krainy snów. Czeka nas eksploracja trzech rozległych światów,  a na końcu każdego czyha boss,  na którego pokonanie musimy znaleźć sposób. Po drodze musimy unikać latających i chodzących przeciwników, możemy również zbierać diamenty różnych barw. 

 

Gameplay pozwala na zmianę sióstr w dowolnym momencie, co nierzadko jest niezbędne, aby ukończyć dany poziom. Giana może opadać za pomocą wirowania w powietrzu, dzięki czemu możemy omijać pułapki w przepaściach, zaś Maria posiada możliwość rozbijania głową murków i nokautowania przeciwników. Warto zauważyć, że w zależności od siostry mamy inną oprawę wizualną – przy pierwszej jest ona normalna, radosna i w żywych barwach, zaś przy drugiej zmienia się w mroczną i ponurą.

 

Giana Sisters: Twisted Dreams nie ma polskiej wersji językowej, jednak nie przeszkadza to w zabawie. Produkcja ta została wydana w naszym kraju, a na płycie znajdziemy nie tylko kampanię, ale również dwa dodatkowe etapy – jeden w stylistyce Halloween, drugi – świąt Bożego Narodzenia.  Pojawiają się na nich przeciwnicy i lokacje, które nie występują w głównej rozgrywce. Wersja demo Giana Sisters: Twisted Dreams pokazuje dwa pierwsze poziomy z głównej gry.

 

UWAGA – posiadacze systemów XP powinni  pobrać patch z oficjalnej strony gry,  który zapewnia stabilność jej działania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0