WindowsGryGrand Prix

Grand Prix Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Foppygames
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Henryk Tur
2,5
Plusy:
  • Darmowa
Minusy:
  • Bardzo krótka
  • Grafika może odstraszać niektórych

Grand Prix to wyścigi, do stworzenia których inspiracją był jeden z klasyków 8-bit, czyli Pole Position. Miłośnicy rozbudowanych produkcji z realistyczną grafiką nie mają tu czego szukać, ponieważ gra została wykonana tak, jakby trafiła na PC wprost z automatów do gier. Mamy tylko jeden wyścig, w którym celem jest wykonanie ośmiu okrążeń toru. Wydaje się to proste, jednak czas upływa nieubłagalnie i musimy się w nim zmieścić. Trasa nie jest płaska, zdarzają się podjazdy i spadki, nadto mamy także jeden tunel, w którym widoczność jest dość ograniczona. Wyścigowi towarzyszy miła dla ucha muzyczka, sprawiająca, że przy zabawie można się zrelaksować.

 

Niestety, Grand Prix nie posiada żadnego trybu multiplayer, a wyścig na czas jest jedyną opcją, jaką otrzymujemy. Dlatego tez produkcja ta nadaje się do pogrania raz czy dwa. Ponieważ dostępna jest za darmo w pełnej wersji, każdy może ją pobrać i spróbować w wolnej chwili, czy uda mu się pokonać osiem okrążeń w wyznaczonym czasie.

 

Grand Prix jest dostępny za darmo, na licencji freeware, więc miłośnicy gier retro mogą cieszyć się  z tego tytułu bez żadnych ograniczeń. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0