WindowsGryGrand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawa fabuła
Minusy:
  • Dziś jakość oprawy graficznej nie jest najlepsza

Grand Theft Auto 3 to pierwsza część serii GTA, która przeniosła grę do świata 3D i wprowadziła nową jakość w grach akcji TPP. Gra pojawiła się w sprzedaży w 2002 roku na komputerach PC i konsolach. 

 

W momencie premiery, GTA 3 było produktem szokującym pod względem rozmiaru świata. Obszarem gry było duże miasto Liberty City, stworzone z dużą dokładnością. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, miasto jest różnorodne i podzielone na dzielnice kontrolowane przez różne mafie: m.in. włoską czy japońską. Gracz wciela się w postać młodego gangstera, który rozpoczyna swoją karierę i wykonuje misje dla różnych organizacji przestępczych. Gracz zajmie się rozbojami, wymuszeniami, pościgami czy eliminacją obiektów. Z czasem stopień skomplikowania misji jest coraz wyższy, a gracz otrzymuje dostęp do większego arsenału: od pistoletów, przez karabiny, skończywszy na wyrzutni rakiet. Fabuła została przygotowana z dużym pietyzmem - scenariusz przedstawia losy wielu postaci, które się ze sobą łączą. 

 

Grand Theft Auto 3 należy do gier typu sandbox, czyli produkcji z otwartym światem. Gracz może swobodnie eksplorować świat, jeździć różnymi postaciami np. samochodami, motocyklami czy prowadzić motorówki. Również fabuła jest częściowo nieliniowa.

 

Grand Theft Auto 3 nie posiada wersji demonstracyjnej, ale pełna wersja jest dziś dostępna w atrakcyjnej cenie – gra jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i w wydaniu zbiorczym Grand Theft Auto: Trylogia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0