WindowsGryGrand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ciekawa fabuła
  • Całkowita swoboda działań
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Grand Theft Auto San Andreas, nazywana i pisana także jako GTA San Andreas czy też po prostu GTA SA to trzecia gra z serii, której otoczenie jest w pełni trójwymiarowe. Po raz pierwszy nasz bohater jest czarnoskóry. Nazywa się CJ Johnson i miał pecha zostać wrobionym w zabójstwo policjanta przez… skorumpowanych policjantów. Od tego czasu musi robić wszystko, co mu każą.

Niestety, nie istnieje GTA San Andreas demo, jeśli wiec rozważasz zakup gry, może pomożemy Ci niniejszym opisem podjąć decyzję. W porównaniu z poprzednimi odsłonami, w tek części mamy po raz pierwszy możliwość korzystania z takich pojazdów jak motocykl, rower, quad, a nawet pociąg i samolot! Tak, GTA Sanandreas zdecydowanie zwiększa możliwości swobodnego poruszania się po bardzo rozległej mapie świata zabawy. Poprawiono również namierzanie celów i dano bohaterowi nowe umiejętności związane ze strzelaniem – na przykład może on używać na raz dwóch lekkich broni palnych. Wydany nie tylko na PC GTA San Andreas to historia niczym z dobrego filmu sensacyjnego. CJ musi wykonywać nielegalne zadania dla policjantów, a równocześnie rozbudowuje swój gang i walczy o wpływy w mieście. Co ciekawe, w wersji GTA San Andreas na PS2 istnieje tryb kooperacji dla dwóch graczy. To dość interesujące rozwiązanie.

Sama gra daje nam oczywiście wolną rękę. Możemy swobodnie eksplorować wielką metropolię, rozmawiać z przechodniami, kraść auta, dokonywać przestępstw, a nawet grać w koszykówkę czy bilard. Wydany również po polsku GTA San Andreas pokazuje, jak wielkie możliwości może dać gra, której twórcy starają się odwzorować świat z maksymalnym realizmem. Ciekawostka: fani opublikowali w sieci specjalny patch GTA San Andreas, dzięki któremu można było wchodzić do domu poznawanych przez CJ dziewczyn i sterować nim podczas łóżkowych igraszek. Ta modyfikacja GTA San Andreas jest do pobrania w paru miejscach sieci, ale uprzedzamy – to dodatek tylko dla dorosłych! Niestety, nie ma Grand Theft Auto San Andreas demo, nie będziesz więc mieć okazji sprawdzić tego tytułu przed zakupem. Jeśli jednak zdecydujesz się po przeczytaniu tego opisu nabyć grę, pamiętaj, że wydano u nas GTA San Andreas pl. Mamy tu wersję kinową zabawy – dialogi są po angielsku, a na dole ekranu widzisz napisy. Niektórym fanom nie spodobało się jednak to tłumaczenie i sami stworzyli własne spolszczenie GTA San Andreas. Możesz pobrać to spolszczenie Grand Theft Auto San Andreas za free. Znajdziesz również w sieci sporo dodatków do Grand Theft Auto San Andreas za darmo. Sa to mody niemal wszystkiego – aut, postaci, opcji tuningu i wielu, wielu innych rzeczy.

Jeśli masz już pełną wersję gry, odnajdziesz również w sieci kody GTA San Andreas. Ułatwią Ci one zabawę i dadzą nowe możliwości sterowanej przez Ciebie postaci. Download ułatwień GTA San Andreas również nic nie kosztuje. Zwraca również uwagę świetny soundtrack GTA San Andreas, który składa się z ponad setki utworów, a dzięki możliwościom wirtualnego radia możesz dodawać własne pliki mp3. Jeśli będziesz szukał dodatków i modyfikacji do gry, wpisuj uważnie tytuł w wyszukiwarca, bowiem często odnotowana jest błędnie pisana fraza „gta san”. Jeśli posiadasz Windows 7, Grand Theft Auto San Andreas powinno Ci na nim działać płynie i stabilnie. W razie problemów pobierz łatkę GTA San Andreas – powinna ona zoptymalizować działanie programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0