WindowsGryGrand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Rozległy, żyjący własnym życiem świat
  • Całkowita swoboda działań
  • Udany gameplay
Minusy:
  • Brak wbudowanego multi

Grand Theft Auto Vice City to kolejna odsłona serii GTA­. W skrócie można pisać o niej GTA VC. Jak sama nazwa wskazuje, miejscem akcji będzie Vice City – fikcyjne amerykańskie miasto, zaś fabuł­a jak zwykle jest mocno kryminalna.Wydane również po polsku GTA Vice City opowiada nam historię niejakiego Vercettiego. Po wyjściu z więzienia pos­tanawia on założyć własny gang w tej metropolii i stopniowo zaczyna poznawać reguły rządzące światem zbrodni w mieście. GTA Vicecity inspirowane było z pewnością filmami gangsterskimi – fani gry po jej premierze wskazywali na podobieństwa niektórych motywów i lokacji do między innymi takich filmów z „Człowiek z blizną”. Niestety, nie wydano GTA Vice City demo, dlatego też nie będziesz w stanie przetestować tego tytułu przed zakupem. ­

Jest to część serii, która po raz pierwszy wniosła do niej takie pojazdy jak motocykle czy łodzie. W GTA 4 Vice City po raz pierwszy również możemy inwestować w nieruchomości. Tym bardziej więc szkoda, że download GTA Vice City nie jest możliwy w przypadku grywalnych materiałów. Jednak możesz dowiedzieć się wiele o tej grze z licznych stron, tworzonych przez jej fanów. Pośród misji w grze na dwie szczególnie wypada zwrócić uwagę. Pierwsza to Demolition Man, gdzie podkładamy ładunki wybuchowe przy użyciu zdalnego śmigłowca. Najlepszy do niej jest joystick. Niestety, wielu graczy GTA Vice City na PC takowego nie posiada. Druga to wyścig uliczny, w którym musimy pokonać kierowcą nazwiskiem King. Jest on świetny w swoim fachu, zaś graczowi siedzi w dodatku na plecach policja. Ta misja zaliczana jest do jednej z najtrudniejszych w całej serii GTA.

Jeżeli znasz Grand Theft Auto III, z pewnością z zaskoczeniem rozpoznasz tu kilka występujących tam postaci niezależnych. Będziesz miał również okazję dowiedzieć się o nich paru nowych rzeczy. Niestety, nie pomyślano o wersji demo Grand Theft Auto Vice City, dzięki której mógłbyś zasmakować klimatu rozgrywki. Co prawda dwie pierwsze odsłony GTA są już freeware, nic jednak nie wskazuje na to, by Grand Theft Auto Vice City stało się free. Osobną sprawą jest ścieżka dźwiękowa gry, licząca prawie 200 utworów z lat 80-tych. Pełną listę utworów znajdziesz w sieci. Wpisz w wyszukiwarce „gta Vice City music” – z pewnością odnajdziesz niejedną stronę na ten temat.

Jeśli masz pełną wersję tego tytułu, możesz ściągnąć materiały związane z grą Grand Theft Auto Vice City za darmo. Choć w naszym kraju wydano GTA Vice City pl, to możesz odnaleźć w sieci fanowskie spolszczeni GTA Vice City. A na naszych stronach znajdują się do pobrania kody GTA Vice City, które znacznie umilą Ci zabawę. Nie obejdzie się również bez łatki. Patch GTA Vice City znajdziesz również na pobierz.pl. Jeżeli chcesz cieszy się w pełni GTA Vice City, ściągnij go i zainstaluj. Pełna wersja gry Grand Theft Auto Vice City działa z Windows 7, jeśli więc masz ten system operacyjny, możesz uruchomić ją na swoim komputerze.

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka – można włączyć tryb multiplayer w Vice City. Niestety, wymaga to dość dokładnej i czasochłonnej konfiguracji komputerów wszystkich zainteresowanych graczy. Jeśli interesuje Cię taki mod, wyszukaj go w sieci i pobierz Multi GTA Vice City.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: ponczek04 Fajne tylko jak bo sie nie da pobrac