WindowsGryGraveyard

Graveyard Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Tale of Tales
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
350

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Niebanalny pomysł
Minusy:
  • Krótka

Obok wszelkiej maści gier akcji, sportowych i wyścigowych, powstają niewielkie, niezależne tytuły, które do podchodzą do poważnej tematyki. Taki jest The  Graveyard - niewielki, niezależny tytuł podejmujący temat przemijania. 

 

Gracz wciela się w postać starszej kobiety, która odwiedza cmentarz. Twórcy nie przygotowali żadnego celu czy misji. Gracz ma dowolność w przechadzaniu się po cmentarzu. Może usiąść na ławce, posłuchać muzyki lub spacerować. Rozgrywka sprowadza się tylko do tego. W The Graveyard postawiono na budowanie nastroju melancholii, pomijając tym samym aspekt rywalizacji czy stawianie przed graczem zadań. Gra jest również niezwykle krótka - teren do eksploracji jest niewielki, podobnie jak możliwości staruszki, która może tylko spacerować lub usiąść na ławce.

 

The Graveyard jest dostępne w wersji trial. Gracz może kupić pełną wersję za ok. 5 euro, która doda możliwość śmierci kobiety podczas gry. Jest to jedyna różnica między testową, a pełną wersją gry. Obszar gry i możliwości jest eksploracji są identyczne. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0