WindowsGryGRID 2

GRID 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2052 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1170

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Szeroki wybór samochodów
  • Multiplayer
Minusy:
  • Model jazdy jest mało symulacyjny

GRID 2 jest kontynuacją niezwykle udanej gry wyścigowej oferującej model jazdy z pogranicza gry zręcznościowej i symulacji. Podobna filozofia przyświecała twórcom drugiej części, choć tym razem skierowano się ku zręcznościowemu modelowi jazdy. 

 

GRID 2 ma niższy poziom trudności oraz przystępniejszy model jazdy, wybaczający więcej błędów. Niewprawieni gracze mogą wykorzystać pakiet asyst i pomocy pozwalających utrzymać się na trasie. GRID 2 nie posiada również widoku z kokpitu znanego z pierwszej części i wymaganego w grach aspirujących do miana symulatora. 

 

Tryb kariery składa się z cyklu wyzwań, w których gracz podróżuje po całym świecie i uczestniczy w wyścigach różnych klas. Twórcy odwzorowali kilkadziesiąt samochodów - zarówno tych najnowszych, jak i klasyków mających po 40 lat. Wszystkie samochody są licencjonowane, co gwarantuje dokładne odwzorowanie. 

 

Przejście kariery może zająć nawet 20 godzin, ale to może być początek zabawy z GRID 2, bowiem tryb multiplayer kusi graczy swoim rozbudowaniem.  Dzięki systemowi RaceNet gracz może rozwijać profil swojego wirtualnego kierowcy, brać udział w wyzwaniach i rywalizować ze znajomymi. 

 

Jeśli zmiany w modelu jazdy GRID 2 nie przekonują Cię, warto sprawdzić wersję demo, która pozwala na uczestnictwo w wyścigu i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami.  Pełna wersja GRID 2 była rozszerzana wieloma dodatkami typu DLC, na które składają się paczki z nowymi samochodami i trasami, a nawet dodające nowe tryby takie jak darmowe DLC Demolition Derby Pack. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0