WindowsGryGRID Autosport

GRID Autosport Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dużo samochodów
  • Rozbudowany multiplayer
  • Grafika
Minusy:
  • Drobne niedociągnięcia

GRID Autosport to efektowna produkcja wyścigowa, która plasuje się między grą zręcznościową, podobną do Need For Speed, a symulatorem takimi jak Forza Motosport czy Gran Turismo. Codemasters, twórcy gry, postarali się o to, by poziom trudności był zróżnicowany. Gracz może zdefiniować wiele elementów rozgrywki, tak że gra będzie niezwykle łatwa, lub stosunkowo wymagająca. W obu wypadkach nie zatracona zostanie efektowność. Pod względem mechaniki gry, Grid Autosport to nawiązanie do pierwszej części serii, w odróżnieniu od GRID 2, które było bardziej zręcznościowo nastawione.

 

GRID Autosport składa się z trybu dla pojedynczego gracza, w którym gracz może ścigać się w różnych typach sportów motorowych: pojedynkach driftowych, wyścigach torowych, pojedynkach supersamochodów czy samochodów turystycznych. Nie zabrakło również bolidów różnego rodzaju Formuł oraz samochodów cywilnych o sportowym zacięciu.  Każdy cykl wyścigowy dzieli się na Tiery - im wyższym - tym samochody mocniejsze, a przez to - bardziej wymagające. 

 

Wachlarz samochodów jest szeroki: na liście można znaleźć maszyny takich producentów jak Ford, BMW, Honda, Pagani, McLaren, Lancia, Aston Martin, Mercedes czy Audi. Nie brakuje również typowo wyczynowych pojazdów np. z wyścigów Le Mans.

 

Ważnym elementem gry jest multiplayer, pełen społecznościowych funkcji, jakie oferuje system RaceNet znany m.in. z serii symulatorów F1. Gracz może brać udział w aktualizowanych co 7 dni wyzwaniach, rywalizować ze znajomymi  i ścigać się na trasach znanych z trybu dla pojedynczego gracza.

 

GRID Autosport nie posiada wersji demonstracyjnej w wersji PC. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0