WindowsGryGroźba Natury 2

Groźba Natury 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Alawar
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
593.87 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ręcznie rysowane tła
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Rozgrywka mogłaby być dłuższa

W urodziny córki głównej bohaterki dzieje się lokalna katastrofa - miasto zmienia się nie do poznania - wszędzie wyrastają ogromne, zmutowane rośliny które zniszczyły środowisko i zamieniły pogodne miejsca w mroczne zakamarki. Niestety, rodzina bohaterki znika, a twoim zadaniem jest pomoc w dotarciu do Lily i męża. 

 

Groźba Natury 2 to utrzymana w mrocznym klimacie gra przygodowa point'n'click, w której zbieramy ukryte przedmioty, łączymy je, rozwiązujemy zagadki i minigry. Lokacje to statyczne, starannie rysowane tła, pełne szczegółów. Zaczynasz w domu, gdzie właśnie bohaterka kończyła piękny tort dla swojej córeczki. Po opuszczeniu domu, ruszasz do miasta, odwiedzasz zdemolowane ulice, natykasz sie na ofiary zmutowanych roślin. Twoim zadaniem jest zbieranie wszystkich obiektów, które znajdziesz. 

 

Groźba Natury 2 posiada polską wersję językową, dzięki czemu przeciętny użytkownik nie natknie się na barierę językową podczas rozwiązywania łamigłówek. Przed zakupem, możesz sprawdzić wersję trial, która pozwala na rozpoczęcie rozgrywki. Po upłynięciu czasu testu, konieczne będzie wykupienie licencji na pełną wersję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0