WindowsGryGT Racing 2: The Real Car Experience

GT Racing 2: The Real Car Experience Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Gameloft
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 165 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
473

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Licencjonowane samochody
Minusy:
  • Tylko na Windows 8

GT Racing 2: The Real Car Experience jest grą wyścigową znaną z platform mobilnych, która jest również wydana na Windows 8. 

 

Gra została zbudowana w popularnej ostatnio konwencji gry free to play, co oznacza, że można ją pobrać za darmo, ale niektóre elementy np. samochody mogą wymagać wydania prawdziwych pieniędzy. W odróżnieniu od niektórych wyścigowych gier free to play, w GT Racing 2: The Real Car Experience nie ma konieczności płacenia za naprawę pojazdów. W grze pojawiają się za to reklamy. 

 

Dużą zaletą GT Racing 2: The Real Car Experience są licencjonowane samochody, które pochodzą od ponad 30 producentów m.in.  Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford czy Mercedesa. Wszystkich aut jest 67 i możemy ścigać się nimi na 13 trasach, w tym oficjalnych torach takich jak Laguna Seca. Gracz może uczestniczyć w trybie kariery dla pojedynczego gracza, rozgrywkach multiplayer oraz wyzwaniach sieciowych, które pojawiają się każdego tygodnia. 

 

Rozgrywkę można prowadzić obserwując drogę z czterech kamer, w tym z wnętrza pojazdu. Twórcy przygotowali kilka poziomów trudności rozgrywki, w tym bardziej złożony model jazdy przeznaczony dla weteranów. 

 

GT Racing 2: The Real Car Experience jest konwersją gry ze smartfonów i tabletów, jednak jej wymagania sprzętowe nie są bardzo niskie. Komputer powinien mieć kartę graficzną zgodną z DirectX 11 oraz 2 GB pamięci RAM. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0