WindowsGryHalo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
343 Industries
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
276 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
309

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Uniwersum HALO
Minusy:
  • Demo tylko na Windows 8

Halo: Spartan Assault to dynamiczny shooter osadzony w realiach słynnej gry Halo. Fabularnie osadzony jest między trzecią a czwartą częścią cyklu i opowiada o początku konfliktu na linii rasa ludzka – Covenant. Do wyboru gracz oddane zostały dwie postacie – Sara Palmer oraz Spartan Davis. Obojętnie od wyboru, gameplay pozostaje taki sam – mamy tu złożoną z dwudziestu pięciu misji kampanię, w której otrzymujemy przeróżne zadania, jednak niemal zawsze związane są z eliminacją sporej liczby wrogów. Sukces w misjach skutkuje przyznawaniem punktów doświadczenia protagonistom, co pozwala nie tylko na ich rozwój, ale również zdobywanie osiągnięć i możliwość odblokowania Spartan Career. Podczas rozgrywki mamy widok w rzucie izometrycznym, co może kojarzyć się z gatunkiem hack’n’slash. Chociaż nie ma wersji Halo: Spartan Assault po polsku, to jednak do zabawy wystarczy podstawowa znajomość angielskiego.

 

Rozgrywka nie oferuje żadnego trybu multiplayer, jednak można sprawdzić swój wynik w internetowej tabeli. Co ciekawe, choć nie jest to mmo, to można ulepszać postać za pomocą systemu mikropłatności, jaki zaimplementowano w tym tytule.

 

Halo: Spartan Assault jest przystosowane do uruchomienia na komputerze z systemem Windows 7 i 8. Pod przyciskiem Pobierz znajduje się wersja demonstracyjna gry w wersji na Windows 8. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0