WindowsGryHard Reset Extended Edition

Hard Reset Extended Edition Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Flying Wild Hog
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1014 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna oprawa graficzna
  • Staroszkolna mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Krótka kampania
  • Brak trybu multiplayer

Hard Reset Extended Edition jest ulepszonym wydaniem gry Hard Reset, która powstała w polskim studiu Flying Wild Hog.

 

W porównaniu do podstawowej wersji, gra posiada dodatkowe 5 misji, które zwiększają czas rozgrywki o 2 godziny. Poza tym pojawiają się nowi przeciwnicy, bossowie oraz nowe etapy w trybie survival. Grę usprawniono również pod kątem technicznym: w warstwie graficznej i samej mechaniki rozgrywki. 

 

Hard Reset Extended Edition to klasyczna strzelanka stworzona w steampunkowym klimacie. Zabawa polega na eksploracji zamkniętych etapów i walki z hordami przeciwników: od tradycyjnego mięsa armatniego do potężnych bossów, z którymi walka może trwać niezwykle długo. Gra nawiązuje do klasycznych wzorców z lat dziewięćdziesiątych. Twórcy kierują ją do miłośników oldschoolu. Na każdym z etapów ukryto wiele smaczków i sekretów.  Podczas gry możliwe jest wykorzystywanie futurystycznych elementów uzbrojenia: od karabinów, po bronie strzelające plazmą.

 

Hard Reset Extended Edition posiada jedynie tryb dla pojedynczego gracza składający się na tryb fabularny oraz survival. Poza to na kilkanaście godzin rozgrywki. Niestety, gra nie posiada modelu rozgrywki sieciowej, który mógłby przedłużyć zabawę.

 

Bez wątpienia oprawa graficzna nie jest staroszkolna. Gra bazuje na zaawansowanym silniku graficznym RoadHog Engine, który daje widowiskowe efekty specjalne. 

 

Uwaga: posiadacze podstawowej wersji Hard Reset mogą pobrać za darmo dodatki z wersji Extended w postaci rozszerzenia Hard Reset: Exile.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0