WindowsGryHarry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter i Zakon Feniksa Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
EA Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
400 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1446

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobrze wykonany Hogwart
Minusy:
  • Krótka

Harry Potter i Zakon Feniksa stara się przełożyć fabułę książki i filmu o tym samym tytule na historię opowiedzianą w ramach gry zręcznościowej. 

 

Gracz wciela się w Harry'ego Pottera, który powraca na kolejny rok nauki w Hogwarcie. W tle znajduje się intryga związana z Voldemortem, a zadaniem gracza jest eksploracja szkoły i wykonywanie zadań, w których umiejętności magiczne będą niezwykle ważne.

 

Gracz wykonuje zadania Dumbledore'a. Do ich wykonania wymagana jest zręczność oraz logiczne myślenie. Twórcy przygotowali szereg misji związanych z przenoszeniem obiektów. Poziom trudności został dostosowany do młodszego odbiorcy. Kampania jest stosunkowo krótka, ale w grze ukryto jeszcze duchy, portrety, figurki i insygnia, więc jeśli gracz będzie chciał ukończyć grę na 100%, konieczne będzie mozolne przeszukiwanie Hogwartu.

 

Harry Potter i Zakon Feniksa ma trójwymiarową oprawę graficzną, przygotowaną z dość dużą dokładnością, jak na datę premiery. Z racji, że gra nie jest nowością, wymagania sprzętowe są stosunkowo niskie. Harry Potter i Zakon Feniksa można uruchomić na kilkuletnim laptopie. 

Wersja demonstracyjna, ważąca 400 MB, pozwala na rozpoczęcie zabawy z Harry Potter i Zakon Feniksa

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0