WindowsGryHearthstone: Gobliny vs Gnomy

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Activision Blizzard
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowy
  • Aż 120 kart
  • Tryb widza
Minusy:
  • Brak wersji na Android

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy to oficjalny dodatek do gry karcianej  Hearthstone: Heroes of Warcraft, która jest dostępna w modelu Free to Play. 

 

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy  wnosi do rozgrywki ponad 120 nowych kart, które można zdobyć podczas rozgrywki lub kupić w pakietach. Do gry wprowadzone są dwie rasy. Gobliny i Gnomy wyróżniają się sprytem i umiejętnościami w konstruowaniu maszyn.  Poza  nowymi kartami, gra zostaje rozszerzona o nowego stronnika - mecha, który może zadawać obrażenia innym stronnikom. Karty wprowadzone przez dodatek Hearthstone: Gobliny vs Gnomy robią wrażenia swoją widowiskowością  podczas bitew. Gracze mogą liczyć na efektowne wybuchy!

 

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy został wydany na wszystkich platformach wspieranych przez podstawową wersję gry - Windows, Mac i tabletach iPad.

 

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy wprowadza do gry możliwość obserwowania potyczek znajomych lub meczów zawodników e-sportowych. 

 

Dodatek Hearthstone: Gobliny vs Gnomy  jest całkowicie darmowy. Jeśli nie masz podstawowej wersji gry, musisz ją pobrać i wybrać rozszerzenie z Goblinami i Gnomami z poziomu gry. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0