WindowsGryHeroes of Might and Magic I

Heroes of Might and Magic I Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ubisoft Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.17 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Mimo upływu lat wciąż bardzo grywalna
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak wielu pomysłów, które sprawiły, że kolejne części stały się hitami

Heroes of Might and Magic I to pierwsza część kultowej serii gier Heroes of Might and Magic. Gra została wydana w 1995 roku, w związku z czym nie ma co się spodziewać zaawansowanych efektów wizualnych czy imponujących przejść filmowych: zajmująca nieco ponad 10 MB gra sprawia wrażenie bardzo prostej, niemniej nie forma jest tym, co wciąż przyciąga do niej rzesze fanów. Heroes of Might and Magic I to przede wszystkim powrót do świata gier sprzed już blisko dwóch dekad, dzięki któremu możemy przenieść się do czasów pierwszych pecetów i pierwszych edycji gier, które dzisiaj mają miliony fanów i zajmują wiele GB pamięci komputera.


Akcja gry toczy się w świecie fantasy- Enroth. Gracz może posiadać ośmiu bohaterów, którzy mogą zdobywać zasoby i artefakty, odkrywać nowe tereny, walczyć z wrogimi jednostkami, podbijać zamki. Kilka zdań o fabule: czterech władców próbuje podbić krainę: barbarzyńca, czarodziejka, czarnoksiężnik oraz rycerz. Ponieważ kampania jest jedna, należy przejść 3 z 4 kampanii (ponieważ nie walczy się przeciwko swojej „nacji”). Wybór każdej nacji różni się pozycjami startowymi na mapach oraz modyfikacjami misji.


Czy warto grać w tą grę? Ponieważ do pobrania jest pełna wersja a plik jest bardzo mały, zainteresowanym tym, jak wygląda pierwsza wersja „Heroesów”, albo pragnącym odbyć sentymentalną podróż wstecz, polecamy wypróbowanie tej ciekawej pozycji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0