WindowsGryHeroes of Might & Magic III

Heroes of Might & Magic III Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
New World Computing
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
93,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3457

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wciągająca rozrywka
Minusy:
  • Dziś mogą występować problemy z uruchomieniem gry na nowszych komputerach

Heroes of Might & Magic III to wydana w 1999 roku gra strategiczna stworzona z myślą o miłośnikach fantasy. Gra okazała się ogromnym sukcesem i zapisała się w sercach graczy, którzy nawet wiele lat po premierze chętnie w nią grają - zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w sieci. 

 

Fabuła Heroes of Might & Magic III została osadzona w fantastycznym świecie pełnym bohaterów, smoków, elfów, czarodziejów i innych postaci rodem z książek fantasy. Gracz może eksplorować świat i toczy walki w systemie turowym. Rozgrywka ma charakter strategiczny, wymaga od gracza odpowiedniego planowania i doboru jednostek. Podczas gry można odwiedza 8 typów miast, może wykorzystywać 118 typów jednostek. Postacie dysponują 28 zdolnościami i 64 czarami, zawartymi w 4 szkołach magii. 

 

Wersja demonstracyjna, dostępna w angielskiej wersji językowej, pozwala na rozegranie 28 tur. Heroes of Might & Magic III zostało rozszerzone dodatkiem Armageddon's Blade oraz Shadow of Death, które wprowadzały nowe kampanie, misje, jednostki, bohaterów i umiejętności. W Polsce gra została wydana w rodzimej wersji językowej, z pełnym dubbingiem postaci.

 

Jako, że Heroes of Might & Magic III to gra wydana wiele lat temu, pojawiała się w wydaniach zbiorczych np. Heroes of Might & Magic III Złota Edycja. Społeczność miłośników gry była tak silna, że gra doczekała się dodatków stworzonych przez fanów, które rozszerzały świat gry oraz poprawiały mechanikę. Były to m.in. In the Wake of Gods oraz Horn of the Abyss.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0