WindowsGryHeroes of Might and Magic V

Heroes of Might and Magic V Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Nival Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
669 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
690

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Oprawa audiowizualna
  • Oprawa audiowizualna
Minusy:
  • Trochę niewygodne sterowanie na polu bitwy

Heroes of Might and Magic V to kolejna, najnowsza część kultowej gry strategicznej (i RPG) posiadającej licznych fanów na całym świecie. Gra została wydana w maju 2006 roku, zaś Heroes of Might and Magic 5 po polsku ukazało się już w czerwcu w wyniku działań firmy CD Projekt.

Wymagania hmm 5 są niewielkie jak na obecne standardy, bo tylko Pentium IV 2,4GHz, 1GB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 3 lub lepsza) i 2GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Znacznie lepiej prezentuje się w heroes of might and magic v nowy, w pełni trójwymiarowy engine graficzny. Pozostał znany z poprzednich części rzut izometryczny, ale możemy go oglądać podobnie jak w części IV w rozdzielczości 1280x1024. Jeśli chcesz zobaczyć, jak prezentuje się nowe Heroes of Might and Magic 5 pobierz screenshoty z powyższej galerii.

W homam 5 toczy się zacięta walka angażująca siłę (might) i magię (magic), a my jesteśmy świadkami starcia potężnych wojsk. W Heroes of Might and Magic 5 pl system walki pozwala na wydawanie zaawansowanych rozkazów taktycznych, istnieje też wiele sposobów rozwoju miast i wynalazków. W homm 5 mamy też do wyboru większą liczbę dostępnych bohaterów, a każdy z nich posiada unikalne cechy i swoją bogatą w przygody historię. W Heroes of Might and Magic 5 free play obowiązuje jako zasady gry w ramach reguł wirtualnego świata, bez większych ograniczeń.

W heroes of might & magic 5 natykamy się na hordy demonów atakujące wszystkie znane ziemie. Bohaterowie muszą ocalić ten świat przed zagładą. W Heroes of Might and Magic 5 za darmo możemy rozbudowywać i doskonalić nasze miasta oraz odkrywać nowe obszary. Przykłady takich realizacji z Heroes of Might and Magic 5 do pobrania na screenach w powyższej galerii.

Dostępne do Heroes of Might and Magic 5 spolszczenie zostało wydane w kwietniu 2002 r. przez CD Projekt z myślą o licznych polskich graczach. Gry z serii HoMM są w Polsce popularne od lat. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze fanem Heroes of Might and Magic 5 download screenów pokazujących niepowtrzalny klimat gry możliwy jest w naszej galerii. W sieci są do znalezienia również liczne mapy do heroes 5. Jeśli chcemy sobie ułatwić rozgrywkę, znajdziemy w sieci do heroes might and magic 5 również kody działające po uprzednim dodaniu linijki „setvar dev_console_password = schwinge-des-todes” do pliku autoexec.cfg w katalogu gry – w samej grze wystarczy wtedy wcisnąć „~” i uzyskać dostęp np. do czarów (add_all_spells) lub złota (add_gold #).

Do starszych wersji heroes 5 istnieje patch dostępny na oficjalnej stronie gry. Nazwy gry nie należy przy tym mylić z często spotykanymi „heroes of magic 5” czy „heroes of might magic v”. Do homm5 istnieją też dodatki – wydany pod koniec 2006 r. Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia), przedstawiający nowe walki i nowe scenariusze w świecie Ashan, tym razem z udziałem krasnoludów, oraz dostępny w Polsce od początku 2008 roku Tribes of the East (Dzikie Hordy), ukazująca ostatnią część konfliktu wywołanego w Ashan przez demony, a w który zaangażowali się również Orkowie – zresztą liczba istot w najnowszym dodatku to aż 170!

Pobierz heroes 5 demo już teraz korzystając z linka na naszej stronie i poznaj fascynujący świat Heroes of Might and Magic od zaraz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0