WindowsGryHitman 2: Silent Assassin

Hitman 2: Silent Assassin Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
IO Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
4477

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Złożone misje
  • Brak liniowości
  • Wymagająca
Minusy:
  • Dziś grafika nie jest już najlepsza
  • Może nie działać na wszystkich nowoczesnych komputerach

Hitman 2: Silent Assassin powstał jako następca Hitman: Codename 47, gry akcji opowiadającej o przygodach Agenta 47. W drugiej części, łysy specjalista od wykonywania dyskretnych misji jest już na emeryturze. Znajduje się na w klasztorze i próbuje zerwać z przeszłością, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Hitman musi wrócić do pracy i wykonać rękoma gracza, 21 misji rozlokowanych w różnych zakątkach świata. 

 

W Hitman 2: Silent Assassin grę obserwujemy zza pleców bohatera (TPP). Mimo, że nasz bohater ma do dyspozycji różnego rodzaju broń palną, to gra premiuje inną formę rozwiązywania zadań. Gracz może używać garoty, przebierać się i unikać otwartego konfliktu, który najprawdopodobniej zakończyłby się śmiercią samotnego agenta. Każda misji wiąże się z eliminacją celu, który jest najczęściej silnie chroniony. Jak dostać się do willi? Możesz np. przebrać się za listonosza, którego zaatakujesz przed bramą i schowasz jego ciało. Możesz również wybrać inną drogę. Twórcy Hitman 2: Silent Assassin postarali się o to, by gra dawała graczowi sporo wolności. 

 

Hitman 2: Silent Assassin to gra stosunkowo leciwa - miała swoją premierę w 2002 roku, jednak niezmiennie pozostaje w pamięci graczy, którzy chcą wrócić do wymagających zadań stawianych przed Agentem 47. Pełna wersja Hitman 2: Silent Assassin jest do kupienia stosunkowo tanio (nawet za kilkanaście złotych), ale przed tym warto sprawdzić demo, które pozwoli upewnić się czy gra dobrze współpracuje z twoim komputerem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0