WindowsGryHitman: Blood Money

Hitman: Blood Money Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
IO Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
759 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1728

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Modyfikacja broni
  • Nowe możliwości Agenta 47
Minusy:
  • Niższy poziom trudności niż w poprzednich grach serii

Hitman: Blood Money, znany w Polsce również pod tytułem Hitman: Krwawa Forsa to kolejna część przygód Agenta 47, specjalizującego się w cichym eliminowaniu silnie chronionych celów. 

 

Gracz ma do dyspozycji różnego rodzaju uzbrojenie: od pistoletów po karabiny, ale to właśnie unikanie bezpośredniego kontaktu jest premiowane przez system gry. W Hitman: Blood Money za misję dostajesz więcej pieniędzy, im mniej postronnych osób zabijesz. Jak to zrobić? Agent może się ukrywać za osłonami, wdrapywać na budynki, przebierać i ukrywać ciała. W sytuacjach podbramkowych można nawet wykorzystać złapanego człowieka jak żywą tarczę.

 

Rozgrywkę obserwujemy zza pleców bohatera. Twórcy przygotowali rozległe etapy, które można swobodnie eksplorować, by dotrzeć do celu i go wyeliminować. Hitman: Blood Money daje sporo wolności, ale gra jest mniej wymagająca niż poprzednie części.

 

Nowością w serii jest możliwość modyfikacji broni m.in. przez wyciszenie broni czy szybkostrzelność. Zarobione na kontraktach pieniądze możne wydawać na uzbrojenie, dodatkowe informacje o celach, wyposażenie detektywistyczne czy opłacanie świadków, bowiem Agent 47 jest obiektem poszukiwania policji, a przy okazji wplątał się w konflikt dwóch potężnych organizacji. Zachowanie życia nie będzie łatwe...

 

Hitman: Blood Money możesz sprawdzić w wersji demo, pozwalającej na rozegranie pierwszej misji kampanii. Gra w pełnej wersji jest dostępna po polsku, a jej wymagania sprzętowe są niskie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0