WindowsGryHitman: Kontrakty

Hitman: Kontrakty Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
IO Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
193 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1311

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dowolność w wykonywaniu misji
Minusy:
  • Tylko 12 misji

Hitman: Kontrakty to trzecia część gry akcji, w której gracz wchodzi w skórę Agenta 47 - tajemniczego jegomościa z wytatuowanym kodem kreskowym na głowie. Hitman zajmuje się eliminacją celów na zlecenie pewnej organizacji. Nim przystąpimy do walki, musimy poradzić sobie  z ucieczką ze szpitala psychiatrycznego, w której znajduje się protagonista. 

 

Po ucieczce możesz przystąpić do kontraktów i zająć się eliminacją celów. Kampania składa się z 12 misji, które możesz wykonać na różne sposoby. Mamy możliwość zakradania się do celu w przebraniu wielu postaci czy eliminacji niektórych strażników. Jeśli uda nam się wykonać misję po cichu - otrzymamy nagrodę Silent Assasin - specjalną broń np. lekki pistolet z tłumikiem. Agent podczas gry zbiera przedmioty i możemy wykupywać ulepszenia np. możliwość przyspieszenia włamywania się do zamków. Zarobione pieniądze można wydać na kamizelki kuloodporne, lornetki, wytrychy, detonatory czy tabletki przeciwbólowe, a także bronie, magazynki czy modyfikacje jego pojemności.

 

Podczas wykonywania tytułowych kontraktów gracz odwiedza wiele miejsc. Trafia do Rotterdamu, na Kamczatkę, Budapesztu czy Paryża.  Twórcy postawili na różnorodność lokacji: wykonujemy swoje misji na terenie rzeźni, hotelu, restauracji czy na ulicach.

 

Hitman: Kontrakty zbudowana na trójwymiarowym silniku graficznym. Gracz prowadzi rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

 

Wersja demo Hitman: Kontrakty jest dostępna po angielsku, ale pełna wersja została wydana w rodzimym języku i jest dziś do kupienia za kilkanaście złotych. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0