WindowsGryHitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Rozgrzeszenie Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
IO Interactive
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Kilka poziomów trudności
  • Dobra grafika
  • Wiele możliwości przejścia misji
Minusy:
  • Dla wytrawnych graczy – poziom trudności niższy niż w starych częściach serii

Hitman: Rozgrzeszenie to pierwsza po wielu latach grach z serii Hitman pozwalająca na wcielenie się w Agenta 47, zajmującego się cichym likwidowaniem celów. W tej części, główny bohater nie jest już chłopcem na posyłki wyposażonym w garotę i pistolet z tłumikiem. Fabuła jest o wiele bardziej skomplikowana – kontakt z Agencją zostaje szybko zerwany, a opowieść rozwija się w inny sposób. Zamiast zabić dawną znajomą, Dianę, Agent 47 ratuje ją, odkrywając tym samym intrygę. 

 

Pod względem mechaniki rozgrywki, Hitman Rozgrzeszenie łączy w sobie elementy gry akcji z logiczną skradanką. Kampanię podzielono na 20 misji, rozgrywających się na rozbudowanych etapach. Celem do wykonania jest najczęściej eliminacja przeciwnika, jednak jak to zrobimy – zależy to tylko od nas. Do przeciwnika prowadzi kilka dróg – można przebrać się za pracownika obsługi, skradać w ciemności, znaleźć boczne wejście czy zastosować fortel, wyciągając cel z budynku. Dowolność rozegrania misji, daje sporo frajdy i pozwala przejść grę kilka razy. 

 

Hitman Rozgrzeszenie nie jest typową strzelanką, w której ważna jest celność. Oczywiście, grę można spróbować przejść jak tradycyjny shooter TPP, jednak główny bohater nie jest pancernym żołnierzem niczym Rambo i strata życia w bezpośrednim starciu jest bardzo prosta. Gra premiuje działanie w ukryciu, ale dzięki kilku poziomom trudności, nawet osoby, które nie radzą sobie ze skradaniem, będą mogły poznać całą fabułę. 

 

Niestety, demo Hitman: Rozgrzeszenie nie jest dostępne, więc gracz chcący sprawdzić się w roli tajnego agenta, będzie musiał sięgnąć do portfela. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0