WindowsGryHunting Unlimited 2010

Hunting Unlimited 2010 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
SCS Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
465 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
979

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Różnorodne lokacje
  • Niekonwencjonalna tematyka
Minusy:
  • Przeciętna grafika

Hunting Unlimited 2010 to niszowa produkcja stworzona dla miłośników łowiectwa. W grze mamy okazję podróżować po całym świecie w celu polowania na piękne okazy. 

 

W czasie sezonu 2010, gracz może odwiedzić lasy w Ameryce Północnej, Kanadzie, Europie oraz afrykańską sawannę. Wszystkich lokacji jest 11.  Podczas eksploracji terenów będziemy mogli polować na niedźwiedzie grizzly, jelenie, lwy, sarny czy na europejskie czerwone jelenie, które są nowością w serii. W zależności od zwierzęcia, gracz może wykorzystać broń palną (karabiny, strzelby), jak i łuki. Wszystkich broni jest ponad trzydzieści. Polowanie ułatwiają lornetki oraz różnego rodzaju wabiki. Do miejsc polowania będziemy docierali na koniu lub w pojazdach. By poprawić sobie przegląd pola, możliwe jest wykorzystywanie wież obserwacyjnych. Poza trybem kariery, Hunting Unlimited 2010 posiada edytor misji, pozwalający na stworzenie idealnego środowiska, w którym będziemy mogli polować do woli.

 

Hunting Unlimited 2010 jest dostępny do pobrania w wersji demo. Plik instalacyjny zajmuje niewiele, jak na trójwymiarową grę, a edycja testowa pozwala na sprawdzenie czy polowanie do wirtualnych zwierzaków, to jest to, co cię odpręża. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0