WindowsGryI am Weapon

I am Weapon Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Krealit Company
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
488 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dynamiczna
  • Połączenie kilku gatunków
Minusy:
  • Brak multiplayera

I am Weapon to dynamiczna gra będąca połączeniem strzelanki z grą strategiczną typu tower defense. Świetnie uzbrojony gracz ląduje w przedziwnym świecie pełnym potworów, widm i nietypowych lokacji. To świat jego koszmarów. Jest fascynujący, ale również przerażający, bo wszyscy obracają się przeciw niemu. 

 

Głównym trybem gry jest kampania przeznaczona dla pojedynczego gracza, w której przechodzimy różnorodne etapy, odblokowujemy nowe bronie i ulepszenia, które pomogą nam w walce z przeciwnikami pojawiającymi się falami. Gracz może budować wieże, które pomagają w obronie. 

 

W I am Weapon obserwujemy rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby. Gra jest trójwymiarowa, a widok ustawiono na podwyższeniu, dzięki czemu mamy wygodny przegląd przedpola, co jest ważne podczas planowania obrony poszczególnych fragmentów bazy. Dzięki sprawdzonemu silnikowi graficznemu Unity, produkcja ma niskie wymagania sprzętowe. Gra została okraszona dynamiczną muzykę gitarową, która idealnie pasuje do dynamicznej rozgrywki.

 

I am Weapon możesz sprawdzić w wersji demo. W Polsce gra została wydana w polskiej wersji językowej przez Play-publishing.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0