WindowsGryIce Road Truckers

Ice Road Truckers Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Kuma Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
751

Nasza ocena:

Michał
2,5
Plusy:
  • Prosta rozgrywka
  • Gra jest darmowa
Minusy:
  • Kiepskiej jakości grafika
  • Kulejąca animacja i fizyka kolizji
  • Gra na kilka minut zabawy

Ice Road Truckers to zręcznościowa gra wzorowana na popularnym programie telewizyjnym przedstawiającym zmagania kierowców ciężarówek na najtrudniejszych amerykańskich trasach.

 

W odróżnieniu od wielu gier o ciężarówkach, Ice Road Truckers nie jest symulatorem – to bardzo prosta arcade’ówka, w której kierujemy TIR-em, zbieramy monety i korzystamy z wyskoczni oraz dopalania nitro. Obszar gry to wąska, lodowa droga z licznymi skoczniami oraz rozgałęzieniami. Zadaniem gracza jest utrzymanie się jak najdłużej na trasie bez kolizji. Gra oblicza nasz wynik na podstawie przejechanego dystansu oraz zebranych monet. 

 

Oprawa graficzna oraz mechanika rozgrywki jest zapożyczona z gier na smarfony: trójwymiarowa grafika okazuje się dość kanciasta i mało szczegółowa; animacja jest kiepskiej jakości, podobnie jak system kolizji. Zaletą są proste zasady kierowania ciężarówką, dzięki czemu najmłodsi gracze mogą spędzić kilka chwil z tym tytułem. Dla dzieci barierą może być brak polskiej wersji językowej, ale porady dotyczące sterowania są bardzo intuicyjne.

 

Największą zaletą Ice Road Truckers jest fakt, że to gra całkowicie darmowa, stworzona na potrzeby promocji programu telewizyjnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0