WindowsGryIcy Tower

Icy Tower Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Free Lunch Design
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
711

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wciągająca rozgrywka
Minusy:
  • Gra nie jest już rozwijana na PC

Icy Tower to zręcznościowa gra platformowa, w której naszym celem jest pięcie się na górę po niekończącej się serii platform. Gracz musi wykazać się precyzją i zręcznością w pokonywaniu kolejnych schodków. Każdy stopień to punkty. Otrzymamy ich więcej, gdy będziemy utrzymywali combo, czyli serię świetnych skoków. 

 

Gra jest niezwykle wciągająca, a gracze rywalizują ze sobą na punkty. W rankingu najlepszych graczy na serwerze producenta można sprawdzić, kto ma lepszy wynik.

 

Oprawa graficzna Icy Tower została utrzymana w rysunkowej stylistyce, a główny bohater kojarzy się z przedstawicielem hip-hopowej subkultury. Twórcy pozwoli również na personalizację bohatera. Gra ma niskie wymagania sprzętowe i uruchomi się bez problemu nawet na leciwym komputerze czy netbooku.

 

Mimo, że Icy Tower to stara produkcja, to nadal ma grono miłośników. Z tego powodu roducent przygotował kilka nowych gier należących do tej marki m.in. Icy Tower Social oraz Icy Tower 2. Kolejne części są tworzone z myślą o platformach mobilnych: iOS, Android oraz Blackberry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0