WindowsGryIgnition

Ignition Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Virgin Interactive Ent.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,87 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Ładnie wykonana
  • Darmowa

Ignition to super połączenie gierki zręcznościowej i samochodowej. Już teraz totalny download za free weź udział w najzabawniejszych wyścigach małych samochodzików, wyposażonych w dopalacze i niezniszczalne zderzaki, ścigających się na krętych, niebezpiecznych trasach.

W grze Ignition -pobierz za darmo) wyprodukowaną przez firmę Virgin Interactive Ent. mamy możliwość siąść za kierownicą jednego z kilku samochodów i wkroczyć w świat wyścigów samochodowych pozbawiony wszelkich zasad i barier. Akcja gry Ignition toczy się naprawdę szybko. Podczas wyścigu ścigając się na obszarach różnych egzotycznych krajów można użyć turbodoładowania skorzystać ze skrótu lub zepchnąć przeciwnika z toru. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego pojazdu. Każdy pojazd ma swoje wady i zalety, a przedstawiają je dane techniczne - prędkość, maksymalna przyśpieszenie, jakość turbodoładowania i przyczepność na drodze.

Jeżeli uważasz, że w Grze Ignition (ściągnij za darmo) wystarczy Ci tylko zwinna ręka i znajomość toru to grubo się mylisz. Czasem trzeba uciec się do niecnych czynów i np. zepchnąć rzeciwnika z toru. Pobierz już teraz Ignition za darmo i wiedz, że wszystkie chwyty dozwolone. Pamiętaj również, że nie tylko przeciwnik jest w stanie zakończyć grę. Musisz uważać na spadające głazy, przejeżdżający pociąg czy urwane mosty.

Gra Ignition (download za free) może być prowadzona w trybie jednoosobowym przeciwko pięciu kontrolowanym przez komputer przeciwnikom, w trybie podzielanego ekranu przeciwko koledze lub w sieci przeciwko maksymalnie pięciu innym graczom.

Chcąc jak najszybciej poprawić sobie humor albo sprawić niezły prezent dziecku ściągnij za free już teraz super grę Ignition i czerp mnóstwo radości z współzawodniczenia. Pamiętaj, już teraz download totalnie za darmo na Pobierz.pl

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0